Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,594 Görüntülenme
Jurassic Park 3
5.9 IMDB Puanı

Jurassic Park 3

(Jurassic Park 3)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pi,ctures
  • Film Süresi 1sa 32dk
Yönetmen
Senaryo Michael Crichton, Peter Buchman, Alexander Payne
2001 yılında vizyona giren Jurassic Park 3 izle filmi, yönetmenliği Joe Johnson tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Peter Buchman, Alexandre Payne ve Jim Taylor tarafından kaleme alınan Jurassic Park 3 full izle filmi, macera ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sam Neill, William H. Macy, Téa Leoni, Alessandro Nivola, Trevor Morgan, Michael Jeter gibi oyuncular rol almaktadır.

Dinazor temalı efsane filmler arasında yer alan Jurassic Park filmleri serisinin üçüncü filmi olan Jurassic Park 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmde yaşanan olaylardan sekiz yıl sonra, Dr. Alan Grant, fosilleşme dışında herhangi bir dinozordan uzak yaşadığı hayatından mutludur. Ancak ne yazık ki, araştırma parası son derece yetersiz ve bu nedenle varlıklı işadamı Paul Kirby'nin teklifini kabul etmek zorunda kalır. InGen'in ikinci araştırma alanının bulunduğu izole edilmiş Isla Sorna üzerinde düşük bir uçuş ve Dr. Grant gelecekteki araştırmalarını uzun süre finanse edecektir.

Dr. Grant'in Jurassic Park 3 altyazılı izle filminde bilmediği şey ise Kirby'nin kendisine ve karısına, yamaç paraşütü yaparken adaya düşen on dört yaşındaki oğulları Eric'i bulmasına yardım etmesi için bir dinozor uzmanına ihtiyacı olduğudur. Şüphelendiği, ancak asla tanık olmak istemediği şey, Velociraptor'ların iletişim kuran bir türe dönüştüğü ve sonrasında onların başından beri bu yeteneğe sahip olduklarını öğrenmesidir. Ancak dinozorlar artık
primatlardan daha akıllıdır. Gelmiş geçmiş en iyi film serilerinden biri olan Jurassic Park serisinin üçüncü filmi Jurassic Park 3 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın