Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,228 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 2
6.7 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 2

(Underworld 2 Evolution)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 1as 46dk
Yönetmen
Senaryo Danny McBride, Len Wiseman, Kevin Grevioux
2006 yılında vizyona giren Underworld 2 Evolution izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim izle filmi, Len Wiseman’ın yönetmenliğini yaptığı bir filmdir. ABD yapımı olan Underworld 2 izle filmi aksiyon, gerilim ve fantastik filmler türünde yer almaktadır. Karanlıklar Ülkesi filmleri serisinin ikinci filmi olan Karanlıklar Ülkesi 2 full izle filmi, Corvinus soyunu gizli geçmişinden korumak için savaşan Selene ve Michael’in hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kate Beckinsale, Scott Speedman, Tony Curran, Derek Jacobi, Bill Nighy gibi oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi vampir filmleri arasında yer alan Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ilk filmde yaşanan olaylardan sonra acımasız vampir Elder Victor, soğukkanlı Ölüm Taciri Selene ve güçlü Kurtadam/Vampir melezi Michael Corvin, Victor’un ölümünden sonra hem Lycanlar hem de Vampirler tarafından avlanırlar. Bir birine aşık olan Selene ve Michael çifti, düşman klanların atalarının geçmişini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir göreve çıkarken, çok güçlü safkan vampir Marcus Corvinus, sonsuz uykusundan uyanır ve son derece önemli bir kolyeyi alıp ikiz kardeşi William Corvinus’u bulmaya karar verir.

Karanlıklar Ülkesi 2 izle filminde kanın bir hafızası vardır ve hiç kimse Marcus'un dünya hakimiyeti planlarının önünde duramayacaktır. Selene ve Michael, ölümsüz megalomanyak planını önleyip yeni bir ırkın evrimine birlikte son vermek için birlikte hareket ederek Marcus ve William’a engel olmaya çalışırlar. Underworld filmleri serisinin ikinci filmi olan Underworld 2 Evolution izle ya da Karanlıklar Ülkesi 2 Evrim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi vampir filmleri dileriz.