Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,584 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları
5.8 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları

(Underworld 5 Blood Wars)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 1sa 31dk
2016 yılında vizyona giren Underworld 5 Blood Wars izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları izle filmi, yönetmenliğini Anna Foerster’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Cory Goodman, Kyle Ward, Kevin Grevioux isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Aksiyon, macera ve fantastik filmler türünde yer alan Karanlıklar Ülkesi 5 full izle filmi, Underworld filmleri serisinin beşinci filmi olma özelliğini taşımaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Tobias Menzies, Bradley James, Peter Andersson, James Faulkner, Clementine Nicholson, Daisy Head, Oliver Stark, Charles Dance gibi oyuncular rol almaktadır.

En iyi vampir filmleri arasında yer alan Karanlıklar Ülkesi 5 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Vampirler ve Lycanlar arasındaki savaş, Marius liderliğindeki Lycanlar ile Vampirleri yenmek üzeredir. Vampir Ölüm Taciri Selene'in melez kızını elde edebilirse, onun kanının Vampirleri kesin olarak yenmenin anahtarı olacağını düşünmektedir. Ama onu yakalamaya çalıştıklarında başarısız olurlar ve içlerinden birine Marius'a kızının nerede olduğunu bilmediğini söylemesini söyler kızı onunla bağlarını keser. Aynı zamanda, Semira, Vampir Elder, Selene'nin müttefiki David'in bir başka yaşlı ve babası olan Thomas'a, Yaşlılar Konseyi'ni, hain olarak gördükleri Selene'ye af vermeye ikna etmesi için yalvarır, böylece Lycan'larla başa çıkmak için yeni Ölüm Tacirleri yetiştirebilecektir.

Konağa gelip Ölüm Taciri'ni eğiten Selene'ye haber gönderirler. Selene eğitim sırasında Semira'nın adamlarından biriyle savaşırken zehirlenir ve Semira daha sonra en yakın adamına Selene'in silahıyla eğitimdeki vampirleri öldürmesini söyler. Daha sonra Selene'i kanı için istediğini açıklar. Sonunda David, Semira'nın ne yaptığını öğrenir ve Selene'i uzaklaştırmaya çalışır ve oradaki diğer tek Vampir kalesine doğru yola çıkar. Sonunda Marius bunu öğrenir ve Selene'i bulmak ve kızının nerede olduğunu bilip bilmediğinden emin olmak için yola çıkar. Ve onlar kaledeyken, Davud soyu hakkındaki gerçeği öğrenir. Vampir filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Karanlıklar Ülkesi filmleri serisinin son filmi Underworld 5 Blood Wars izle ya da Karanlıklar Ülkesi 5 Kan Savaşları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.