Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,059 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış
6.3 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış

(Underworld 4 Awakening)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Len Wiseman, John Hlavin, J. Michael Straczynski
2012 yılında vizyona giren Underworld 4 Awakening izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış izle filmi, Måns Mårlind ve Björn Stein isimleri tarafından yönetmenliği yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Len Wiseman, John Hlavin, J. Michael Straczynski isimleri tarafından kaleme alınan aksiyon ve korku filmleri türünde yer alan fantastik bir filmdir. Karanlıklar Ülkesi filmleri serisinin dördüncü filmi olan Karanlıklar Ülkesi 4 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Theo James, Michael Ealy, India Eisley, Kate Beckinsale gibi oyuncular yer almaktadır.

En iyi vampir filmleri arasında yer alan Karanlıklar Ülkesi 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yüzyıllar boyunca Vampirler klanı ile vahşi Lycanlar ırkı veya kurtadamlar arasındaki kanlı kan davası gizli tutulmuştur. Ancak çok güçlü safkan vampir Marcus Corvinus'un ikinci filmdeki olaylardan sonra, insanoğlu sonunda her iki türün de varlığını keşfeder. Günümüzde ise hayvani şekil değiştiriciler ve çevik kan emiciler yok olmanın eşiğindedir. Eski Ölüm Taciri Selene, on yıldan fazla bir süre sonra kriyojenik uykusundan yeniden uyanır ve kendini ağır silahlı insanların içinde bulur. Her iki ırktan geriye kalan birkaç vampir ve kurt adam ise yer altında saklanmaya devam ederler.

Bu korkunç koşullar altında ve sistematik vampir/kurt adam tasfiyelerinin arka planında Selene büyük bir sürprizin içindedir. Vahşi bir melez, iyi planlanmış bir komplonun anahtarını elinde tutar. Selene yenilmez bir süper ırkın gelişini önleyebilecek mi?

Kesinlikle izlemeniz gereken vampir filmleri arasında yer alan Underworld filmleri serisinin dördüncü filmi olan Underworld 4 Awakening izle ya da Karanlıklar Ülkesi 4 Uyanış izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.