Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
732 İzlenme
Karanlıklar Ülkesi 3
6.6 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 3

(Underworld 3 Rise of the Lycans)
Senaryo Danny McBride, Dirk Blackman, Howard McCain
2009 yılında vizyona giren Underworld 3 Rise of Lycans izle ya da Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanlar’ın Yükselişi izle filmi, Patrick Tatopoulos'un yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Danny McBride, Dirk Blackman, Howard McCain isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Karanlıklar Ülkesi filmleri serisinin üçüncü filmi olan Karanlıklar Ülkesi 3 full izle filminde vampirler ve lycanlar arasındaki savaşın ilk zamanlarını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Michael Sheen, Bill Nighy, Rhona Mitra, Steven Mackintosh gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon, macera ve fantastik filmler türünde yer alan Karanlıklar Ülkesi 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir kurt adamın insan olan oğlu bir hücrede doğduğunda, vampir klanının lideri Victor hayatını bağışlar ve ona Lucian adını verir. Daha sonra onu diğer insanları yeni tür Lycan'a dönüştürmeye zorlar ve yeteneğini kontrol etmek için tasma takan bir köle olarak yetiştirir. Yıllar boyunca, Lucian diğer Lycanlar üzerinde büyük bir liderliğe sahip cesur bir savaşçı olur. Gün ışığında aristokrat vampirleri, bir daha insan biçimini alamayan kısır ve bulaşıcı kurt adam türüne karşı korur. Ancak Underworld 3 izle filminde bu süre zarfında Victor'un kızı Sonja’ya aşık olur ve bir süre sonra Sonja ve Lucian sevgili olur. Arada bir gizlice buluşurlar.

Lucian, kurt adamlara karşı bir savaşta Sonja'nın hayatını kurtarmak için bir kurt adama dönüşür ve Sonja’nın hayatını kurtarır. Ancak Victor, onu vahşice kırbaçlanmaya mahkum eder ve ardından onu zindana hapseder. Daha sonra ise Sonja, Lucian'ı kurtarır ve diğer mahkumlarla birlikte ormana kaçar. Victor, Sonja'nın hamile olduğunu ve Lucian'a aşık olduğunu öğrendiğinde, iki soy arasındaki kan davasının başlangıcında, Lucian'ı onu kurtarmak için kaleye dönmeye zorlamak için onu odasına kilitler. Vampir filmleri severlerin izlemesini tavisye ettiğimiz filmlerden biri olan Underworld 3 Rise of Lycans izle ya da Karanlıklar Ülkesi 3 Lycanlar’ın Yükselişi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.