Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
84,835 İzlenme
Karayip Korsanları 2
7.3 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 2

(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 2sa 31dk
Yönetmen
Senaryo Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie
Karayip Korsanları 2 Ölü Adamın Sandığı izle filmi 2006 yılında Gore Verbinski yönetmenliğinde vizyona girmiştir. 1 Oscar ödülü, 42 farklı ödül ve 51 adaylığı bulunan Karayip Korsanları serisinin ikinci filmi olan bu fantastik filmin senaryosu ise Ted Elliott ve Terry Rossio'a aittir.Filmin oyuncu kadrosunda ise Orlando Bloom, Keira Knightley, Jack Davenport, Johnny Depp, Bill Nighy gibi oyuncular yer almaktadır.

Fantastik filmler hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken Karayip Korsanları serisinin ikinci filmi olan Karayip Korsanları 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Jack Sparrow’un yine bela araması ile Will Turner ile Elizabeth Swann’ın düğünlerinin iptal olmasına neden olur. Will Turner’ın babası Bootstrap ise Uçan Hollandalı isimli çok tehlikeli bir korsan gemisinin mürettebatından biridir. Davy Jones’un kaptanlığını yaptığı Uçan Hollandalı, Jack Sparrow’un Siyah İnci’sini ziyarete gider.

Kraken isimli canavarın ortaya çıkması ile Uçan Hollandalı’dan kurtulsalar da Davy Jones peşlerinden gitmeye devam eder ve onları tayfaya dahil eder. Bu arada Beckett, Will’den Jack’in pusulasını getirirse Elizabeth’i serbest bırakacağını söyler. Jack ve Will ise Davy Jones’un zayıf noktası olan Ölü Adamın Sandığı izle içinde kalbinin gizli olduğunu öğrenir ve Davy Jones’a hizmet etmekten kurtulmak için anahtarı bulmaya çalışırlar.

Karayip Korsanları 2 izle filminde daha sonra Jack, Will’i kandırır ve Hollandalı’ya bırakır. Jones ise Jack’i 99 ruh karşılığında azad edeceğini söyler. Babası ile Uçan Hollandalı’da karşılaşan Will, anahtarın Jones’ta olduğunu öğrenir ve kısa bir çalışmadan sonra anahtarı alıp gemiden kaçar. Jones peşinden Kraken’i gönderse de Will kurtulmayı başarır. Karayip Korsanları filmleri serisinin ikinci filmi olan Karayip Korsanları 2 Ölü Adamın Sandığı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.