Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
47,597 İzlenme
Karayip Korsanları 3
7.1 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 3

(Pirates of the Caribbean: At World's End)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 2sa 49dk
Yönetmen
Senaryo Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie
2007 yılında vizyona giren Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu izle filmi Gore Verbinski yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Karayip Korsanları filmleri serisinin üçüncü filmi olan Karayip Korsanları 3 türkçe dublaj izle 2 Oscar adaylığı, 20 farklı ödül ve 41 adaylık ile önemli bir başarıya imza atmıştır. IMDb Top 250 filmleri listesinde 238. sırada yer alan bu fantastik filmler kategorisindeki yapımın senaryosu ise Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie isimlerine aittir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley gibi oyuncular yer almaktadır.

Karayip Korsanları 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Lord Beckett denizlere hakim olabilmek için yakaladığı bütün korsanları idam etmektedir ve Davy Jones’un kalbine sahipken ona şantaj yaparak denizdeki bütün korsanları katletmesi için onu kullanır. Bu arada Barbosa’nın liderliğinde ki ekip Jack Sparrow’u kurtarmak için Singapur'a gider ve burada haritaya sahip olan Çin Denizi korsanlarının lideri Sao Feng’den yardım isterler. Ekip Jack’i ve Siyah İnciyi kurtarmayı başarır.

Geri dönüş yolunda ekip ölülerden oluşan ruh tekneleri ile karşılaşır. 10 yılda bir karaya çıkabilen Davy Jones ise kuralı bozarak lanetlenmiştir. Jones’un kalbini bıçaklayan kişi ise Uçan Hollandalı’nın kaptanı olmakla lanetlenir. Siyah İnci normal dünyaya döndüğünde ise Karayip Korsanları 3 izle filminde Sao Feng’in adamları tarafından saldırıya uğrar ve Elizabeth’in Calypso olduğuna inandıkları için onu esir alırlar. Jack ise Uçan Hollandalı’nın kaptanı olma peşindedir. Beckett tarafından saldırıya uğrayan Feng ise ölmeden önce Elizabeth’i halefi olarak seçer ve gemisini ona emanet eder. Amiral Norrington, Elizabeth ve yanındakileri Jones’tan kurtarsa da Bootstrap onu öldürür.

Daha sonra Barbossa Calypso’yu Siyah İnci’de serbest bırakmak için korsan meclisini ikna eder. Meclisin başkanı olan Jack’in babası ise sadece seçilmiş bir korsanın savaş ilan edebileceğini korsanlara açıklar. En sonunda Calypso’yu serbest bırakırlar. Karayip Korsanları 3 Dünyanın Sonu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek parça halinde izleyebilirsiniz.