Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
41,699 İzlenme
Karayip Korsanları 4
6.6 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 4

(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 2sa 16dk
Yönetmen
Senaryo Ted Elliott, Terry Rossio, Stuart Beattie
2011 yılında vizyona giren Karayip Korsanları serisinin dördüncü filmi Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle filmi Rob Marshall yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Ted Elliott, Terry Rossio ve Stuart Beattie tarafından yazılan Abd İngiltere ortak yapımı fantastik macera ve fantastik filmler türündeki yapım 2 ödül ve 31 adaylık elde etmiştir. Karayip Korsanları 4 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp, Penélope Cruz, Ian McShane, Geoffrey Rush isimleri yer almaktadır.

Karayip Korsanları 4 Türkçe Dublaj izle filmin konusu ise şöyle, denizciler okyanusta ağlarına takılan bir adam bulurlar ve bu adam 200 yıl önce gençlik pınarını arayan bir gemide bulunan mürettebatından biridir. Bu sırada Jack Sparrow arkadaşı Gibbs’i kurtarmak için mahkemede başarısız bir oyun düzenler ve bu girişim sonucunda yakalanarak Kral George’un karşısına çıkarılır. George, Jack Sparrow’dan Gençlik Pınarını bulması için yardım etmesini ister. Barbossa ise pınarın yerini bulabilmek için Sao Feng’in haritalarına ihtiyacı olduğunu bilir. Jack Sparrow ise babasıyla buluşur ve çeşmenin kullanılabilmesi için bir gelenek ile bazı kuralların olduğunu öğrenir.

Bir süre sonra Jack’in adını kullanarak biri sefer düzenlemek için gemisine tayfa topluyordu. Daha sonra Jack bu sahtekarın eski sevgilisi Angelica olduğunu öğrenir. Barbossa ise aynı zamanda Angelica’nın babası olan Karasakal ile planlı bir karşılaşmadan büyü kullanarak kaçmayı başarır ve hayatta kalır. Daha sonra gençlik pınarını gösteren haritayı yok edip yerini ezberleyen Gibbs’i tayfaya dahil eder. Daha sonra Jack, Angelica’nın ona verdiği bir görevi yerine getirdiği sırada Kara sakal’ın kendi gemisi Siyah İnci de dahil olmak üzere birçok gemiden oluşan minyatür koleksiyonunu görür.

Ancak alması gereken kadehler İspanyollar tarafından çoktan ele geçirilmiştir. Kara Sakal ve Angelica kadehler karşılığında Jack’in pusulasını geri vermeyi teklif eder. Sonunda Kara Sakal ve mürettebatı Gençlik Pınarını bulur ancak Barbossa’nın adamları ile karşılaşırlar. Karayip Korsanları filmleri serisinin dördüncü filmi Karayip Korsanları 4 Gizemli Denizlerde izle filmini Türkçe Dublaj izle ve Türkçe Altyazılı izle dil seçenekleri ile donmadan en iyi Film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan 4K Full HD ve 1080p kalitesinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.