Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
826 İzlenme
Know Fear
4.1 IMDB Puanı

Know Fear

(Know Fear)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Film Valor
  • Film Süresi 1sa 17dk
Kategori
Senaryo Adam Ambrosio, Jamison M. LoCascio
2021 yılında vizyona giren korku filmi Know Fear izle filmi Jamison M. LoCascio yönetmenliğinde vizyona girerken, filmin senaryosunu ise Adam Ambrosio ve Jamison M. LoCascio ikilisi tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı korku filmleri kategorisinde yer ala Know Fear full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Amy Carlson, Mallory Bechel, David Alan Basche ve Meeya Davis gibi oyuncular yer almaktadır.

Know Fear türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir evde garip bir olay meydana gelir ve evin sahipleri gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlar. Daha sonra bu evi Donald ve Wendy çifti satın alır. Yeğenleri Charlie'nin ve hayalet avcısı olmak isteyen Jami'nin yardımıyla içeri girerler ve eşyaları boşaltırlar. Wendy, önceki sakinlerin evde bıraktığı tuhaf bir kitapla karşılaştığında, garip davranmaya başlar. Jami, Wendy'nin keşfettiği kitabın şeytani bir ritüel kitabı olduğunu ve iblisin kovulmasının tek yolunun üç kişinin onu görebilmesi, duyabilmesi ve onunla konuşabilmesi gerektiğini söyler.

Wendy'nin okuldaki yardımcısı Nancy’de eve gelir ve evde kapana kısılan grup evdeki şeytana seslenip onunla savaşmaya çalışır. Korku filmleri severlerin vakit geçirmek için izleyebileceği türde bir film olan Know Fear izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum