Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,197 İzlenme
Shepherd
5.0 IMDB Puanı

Shepherd

(Shepherd)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Golden Crab Film Production
  • Film Süresi 1sa 43dk
Yönetmen
Senaryo Russell Owen
2021 yılında vizyona giren Shepherd izle filmi yönetmenliğini Russell Owen’ın yaptığı İngiltere yapımı bir filmdir. Korku ve gizem filmleri türünde yer alan Shepherd full izle filminin senaryosu da yine yönetmen Russell Owen tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hughes, Kate Dickie, Gaia Weiss, Greta Scacchi gibi oyuncular rol almaktadır.

Shepherd izle filminin konusuna gelirsek, Eric Black isimli adam hamile karısı Rachel'ın ölümünden sonra kabuslar görmektedir. Biraz değişiklik yapma ihtiyacı hisseden Eric, uzak bir adada çoban olarak çalışmak için bir gazete ilanını arar. Yolda, ailesinin evine uğrar ve babasının ölümünü Eric'in Rachel için terk etme kararına bağlayan annesi Glenys tarafından azarlanır. Daha sonra yüzüğünü göle atar ve intiharı düşünür. Bir süre sonra Fisher gelir ve onu adaya götürür. Işıksız bir deniz fenerinin yanında bir kulübeye yerleşirler ve Eric bir tatlı su kaynağında bir zincir kolye üzerinde bir yüzük ve kulübede Fisher'ın ona verdiğiyle aynı dergilerden oluşan bir raf bulur. Birinde, adadaki bir cadı hakkında çılgınca yazılar bulur.

Shepherd Türkçe Dublaj izle filminde garip olaylar yaşanmaya başlar ve ertesi sabah Eric, Rachel'ın eski fincanında sıcak çay bulur. Koyunları besledikten sonra, Fisher'ın kilitli olan deniz fenerine girdiğini ve adadan aceleyle ayrıldığını fark eder. Bir sabah, şeytani bir bir varlığın onu bıçakladığı bir kabus görür. Köpeği kaybolduğunda, Eric yoğun sisin içinden uzaktaki havlama seslerini takip ederek onu arar ve bir vadide eski bir lüks yolcu gemisi bulur. Dergilerden birinde, bir gemiyi bir kayaya çeken bir lamba tutan bu figürün çizimini bulur ve köpeğinin çizimini de görünce şaşırır. Daha sonra su kaynağından aldığı yüzüğün, attığı alyans olduğunu fark eder.

Korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Shepherd izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.