Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,124 İzlenme
The Free Fall
4.6 IMDB Puanı

The Free Fall

(Serbest Düşüş)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Crossroad Productions
  • Film Süresi 1sa 22dk
Kategori
2021 yılında vizyona giren The Free Fall izle filmi, yönetmenliğini Adam Stilwell’in yaptığı bir filmdir. ABD yapımı olan The Free Fall full izle filminin senaryosunu ise Kent Harper yazmıştır. Korku filmleri türünde yer alan The Free Fall filmi, komada olan bir kadının hatırlamadığı bir hayata uyanması ile her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark etmesiyle kabusa dönen hayatını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Andrea Londo, Shawn Ashmore, Jane Badler, Michael Berry Jr., Elizabeth Cappuccino gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin izlemesi gereken 2021 yapımı filmlerden biri olan The Free Fall Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Sara, anne ve babasının yıldönümlerini kutlamak için heyecanlıdır, ancak aralarında bazı sorunlar vardır. Kız kardeşi Julie ise akşam ayrıldığı için sevinçlidir. Sara'nın şanssızlığı ise tek başına eve gittiğinde kendi boğazını kesmeden önce annesinin babasını bıçakladığına şahit olmasıdır. Sara, uyandığında hiçbir şey hatırlamaz ve yanında kocası Nick vardır ve ona destek olmaktadır. Nick, Sara'nın dinlenmesini ve gücünü toplamasını ister.

Ancak The Free Fall altyazılı izle filminde Sara, çevresinin farklı olduğunu fark eder. Sara ve Nick'in kıyafetleri beyaz ve siyahtır. Nick'in Sara'nın neden intihar etmeye çalıştığını öğrenmeye çalışmaması da Sara’nın dikkatini çeker. Ayrıca Sara'nın Nick'e bağlı olduğunu hissetse de, Nick'le ilgili hiçbir anısını da hatırlamaz. Bir süre sonra evdeki bir ziyafette işler gittikçe garipleşmeye başlar ve Sara'nın bir adamın eline çatalı batırır ve Nick'in onun üzerinde vaftiz ayini gerçekleştirir. Ancak Sara pes etmez ve ablasının arkadaşının kendisine verdiği anahtarı almayı başarır ve ucunda ışık olan karanlık bir odaya kaçar.

Sara’ya anahtarı veren aynı kişi olan bir piskoposun ona şeytan çıkarma ayini yaptığını, Piskopos, şeytanı Sara'nın vücudundan ayırsa da, sonrasında Julie'yi ele geçirdiğini öğrenir. 2021 yapımı korku filmi The Free Fall izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın