Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,316 İzlenme
The House
7.0 IMDB Puanı

The House

(The House)
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan 2022 The House izle filmi, yönetmenliğini Emma de Swaef, Marc James Roels, Niki Lindroth von Bahr, Paloma Baeza isimleri tarafından üstlenilen ABD ve İngiltere ortak yapımı bir animasyon filmidir. Aynı evi çevreleyen, farklı zaman dilimlerini ve karakterleri kapsayan üç farklı hikayeyi anlatan The House full izle filmi komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Filmin karakter seslendirmelerini ise Matthew Goode, Helena Bonham Carter, Miranda Richardson, Will Sharpe, Mia Goth isimleri yapmıştır.

The House Türkçe Dublaj izle filminin ilk hikayesi ise 1800'lerin sonlarında başlıyor. Dört kişilik mütevazı bir aile: Raymond, karısı Penny, dokuz yaşındaki kızları Mabel ve bebek Isobel, ormanın ortasında yoksul bir kulübede yaşıyor. Bir gün ailenin zengin akrabaları, yaşam koşullarını küçümseyerek misafirliğe gelirler. Raymond'a tıpkı babası gibi değersiz bir alkolik kumarbaz diyerek onu aşağılarlar. Utancın ardından, sarhoş Raymond yalnız kalmak için vahşi doğaya doğru yürür ve ailesi onun için endişelenirken, Raymond fakir olduğu için kendinden nefret eder.

Birden kendisine Raymond'ın babasının arkadaşı olduğunu söyleyen Van Schoonbeek adında bir mimarla karşılaşır. Bay Van Schoonbeek, aileye hediye olarak kendisi tarafından tasarlanan bir tepede konak hediye etmek ister. Mimar, tatminden başka bir şey istemediği için karşılığında herhangi bir para da istemez. Ancak tek şart, ailenin kulübesinden vazgeçmesidir. Raymond ise açgözlülük yaparak teklife hemen atlar ve ailesiyle birlikte yeni eve taşınır. Aile, Bay Van Schoonbeek'in bir çalışanı olan Thomas tarafından eve kadar eşlik edilir. Konak, her türlü lüks ile görkemli bir şekilde muhteşemdir.

Daha önce hiç böyle bir şey görmemiş olan Raymond ve Penny, evin önünde şaşkına dönerler, ancak Mabel bu durumdan şüphelenir. Raymond evdeki cilalı mobilyalara takıntılıyken, Penny yeni dikiş makinesinden ve kaliteli kumaşlardan memnundur. Bu durumunda ortasında ikisi çocuklarını ihmal etmeye başlar. Aklı başında olan tek kişi olan Mabel, Isobel ile tek başına ilgilenmeye başlar. Bir gece Mabel, Bay Van Schoonbeek'in ürpertici, uğursuz kahkahasıyla uyanır. Odasından çıktığında, aşağı inen merdivenin ayrılmış olduğunu görür. Thomas ona evin hâlâ küçük tadilatlarda olduğunu bildirir. 2022 yapımı Netflix animasyonu The House izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.