Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,526 İzlenme
Vivo
6.7 IMDB Puanı

Vivo

(Vivo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures, Sony Pictures Animation
  • Film Süresi 1sa 35dk
Vivo izle filmi ABD yapımı müzikal ve komedi filmleri türünde yer alan 2021 yapımı animasyon filmidir. Yönetmenliği Kirk DeMicco tarafından yapılan Vivo full izle filminin senaryosu ise Brandon Jeffords ve DeMicco isimleri tarafından Quiara Alegría Hudes ve Peter Barsocchini isimlerine ait bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanmıştır. Vivo’nun karakter seslendirmelerini ise Lin-Manuel Miranda, Ynairaly Simo, Zoe Saldana, Juan de Marcos González, Michael Rooker, Brian Tyree Henry, Nicole Byer, Gloria Estefan gibi isimler tarafından yapılmıştır.

Sony’nin ilk animasyonu olan Vivo türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, eski bir sokak çalgıcısı Andres Hernández ve evcil hayvanı kinkajou ile dinleyicilerini eğlendirme konusunda çok yeteneklidirler. Oldukça karizmatik olan bu ikili, Küba'nın Havana kentinde sakin ve basit bir hayat yaşamaktadırlar. Sokaklarda çaldıkları müzik maceralarından kazandıkları paralar ise onların hem karnını hem de ruhlarını doyurmaya yetiyor. Andres'in eski şarkıcı ortağı ve platonik aşkı Marta ise ona bir mektup yazarak, emekliye ayrılacağını ve Miami'deki Mambo Cabana'daki veda konseri için ikiliyi de davet ettiğini yazar. Marta bu son eğlenceli gününde eski güzel günleri yeniden yaşamak için Andres'in orada olmasını ister.

Vivo izle filminde arkadaşları, Andres'i teklifi kabul etmesi ve Marta ile tekrar sahneye çıkabilme hayalini gerçekleştirmesi konusunda ikna eder. Andres daha sonra Marta için yazdığı şarkıyı ona son kez söylemek için yola koyulur. Ancak Andres romantik yolculuğuna çıkamadan uykusunda ölür ve hayata veda eder. Vivo ise sahibinin son dileğini yerine getirmek için şarkıyı Marta'nın veda konserinden önce teslim etmeye karar verir ve bir müzik aleti kutusuna gizlice saklanarak Andres'in yeğeni Rosa Hernández ve kızı Gabi ile Florida'ya gider. Yolculu sırasında Vivo, Gabi ve Sand Dollars üçlüsü vahşi bir ormana girdikten sonra bir pitonun tehditlerinden kaçmayı başarır.

Ancak Vivo bu orman macerasında bataklığa düşer ve Andres'in yazdığı son şarkı sayfası sırılsıklam olur. Gabi ve Vivo bunun yolculuklarının sonu olduğunu ve gitmenin anlamsız olacağını düşünürler. Ancak çok geçmeden ikili, şarkının ezberlediklerini ve sözlerini hatırlayınca birlikte şarkıyı söyleyerek yola devam etmeye karar verirler. Sand Dollars’ın yardımıyla Gabi ve Vivo, Marta'nın konserine son dakikada ulaşır ve tam mutluluktan havalara uçtukları sırada Gabi'nin annesi onu görür ve kovalamaya başlar. Vivo ise bu yüzden tek başına Marta’ya ulaşmak zorunda kalır. En sonunda Vivo, Andres'in son arzusunu yerine getirir ve Marta’ya yazdığı son şarkıyı ona iletmeyi başarır.

Daha sonra Vivo izle Gabi ve annesi ile bir araya gelir ve onu yolculuklarının anlamı ve önemi konusunda aydınlattıktan sonra ikna etmeyi başarır ve Vivo bu ailenin yeni üyesi olur. Daha sonra hep birlikte Marta’nın Andres’in ona yazdığı şarkıyı sahnede söylerken izlerler. Vivo ise bundan sonra Sand Dollars ile arkadaş olur ve yeni ailesiyle yeni bir hayata başlar. Animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 2021 yapımı Vivo izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.