Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
375 İzlenme
Werewolves Within
6.0 IMDB Puanı

Werewolves Within

(Aramızdaki Kurtadamlar)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Ubisoft
  • Film Süresi 1sa 37dk
Yönetmen
Senaryo Mishna Wolff
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
Werewolves Within izle filmi 2022 yılında Josh Ruben yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Mishna Wolff’un yazdığı Werewolves Within hd izle ya da Türkçe adıyla Aramızdaki Kurtadamlar izle filmi ABD yapımı olup korku ve komedi filmleri türünde yer alan bir gizem filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sam Richardson, Milana Vayntrub, George Basil, Sarah Burns gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku ve komedinin bir arada olduğu Aramızdaki Kurtadamlar (Werewolves Within) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Beaverfield'ın evli hayatından kaçan sakini Dave Sherman, karla kaplı ormanda bir önsöz dizisinde korkunç bir şekilde öldürülür. 29 gün sonra, yeni bir korucu Finn Wheeler küçük kar kasabasına gelir. Daha sonra hikaye Leo Tolstoy'un sözlerini tatmin ederek başlar. Bütün hikayeler, bir adamın bir yolculuğa çıkması ya da şehre bir yabancı gelmesiyle başlar. Postacı Cecily Moore, bagajını Jeanine'in kulübesine yerleştiren yeni korucuya bir tur verir. Finn'e, ister hava ister sakinler olsun, kasabadaki her şeyin şüpheli olduğunu söyler. Yasal bir uyarıyla Finn'i tuhaf karakterlerle tanıştırır. Cecily'nin uzun komik turundan çıkarılacak sonuç, sakinlerin, Finn ile aynı kulübede kalan bir iş adamı olan Sam Parker tarafından önerilen bir gaz boru hattı fikri konusunda bölünmüş olmalarıdır.

Trish Anderson'ın köpeği öldürüldüğünde farklılıklar yoğunlaşır. Arka arkaya iki cinayetle, sakinler çıldırır. Hayatlarına karartma dehşeti eklemek için elektrik jeneratörü yok edilir. Finn, kulübenin verandasının altında Dave Sherman'ın cesedini görünce gizemi çözmek için kemerlerini bağlar. Jeanine'in kulübesinde kalan bir Çevreci olan Dr. Ellis, cesedi dikkatle inceler ve cesedin bir kurtadamın, bir kurtadamın eseri olduğu sonucuna varır. Sakinler kendilerini Jeanine'in kulübesine kilitlerler, ancak daha sonra kurt adamın onlardan biri olduğunu keşfederler. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan 2021 yapımı Werewolves Within izle ya da Aramızdaki Kurtadamlar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.