Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
24,967 İzlenme
Yenilmezler 1
8.0 IMDB Puanı

Yenilmezler 1

(The Avengers)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 23dk
Marvel sinematik evreninin en iyi filmlerinden biri olan ve çoğu güçlü süper kahramanı bir araya toplayan Yenilmezler 1 izle ya da orijinal adıyla The Avengers izle filmi Joss Whedon yönetmenliği ile 2012 yılında vizyona giriyor. Senaristliğini de Joss Whedon ve Zak Penn’in yaptığı bu yapımın başrollerinde ise diğer Marvel filmlerinden tanıdığımız bir çok ismi bir araya getiriyor. Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Clark Gregg, Gwyneth Paltrow, Samuel L. Jackson gibi muhteşem kadroya sahip Yenilmezler 1 filmi 1 milyar 519 milyon $ gibi uçuk bir hasılat elde ederek en çok gelir elde eden altıncı film ünvanını elinde bulundurmaktadır. 1 Oscar adaylığı, 34 farklı ödül ve toplamda 75 adaylık ile gişe rekorları kıran ve seyirciyi aksiyona boğan bu bilim kurgu ve macera filmi Marvel sinematik evreninin altıncı filmdir.

Yenilmezler 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise S.H.I.E.L.D. önderliginde ve Nick Fury’nin izni ile Dr. Selvig’in Tesseract üzerinde yaptığı araştırmalar ve deneylerle başlıyor. Gezegenler arası kapı açan Tesseract Loki’nin dünyaya gelip Tesseract’ı almasına sebep olur. Dünyaya gelen Loki Tesseract’ı asası ile birleştirdikten sonra Dr. Selvig ve Hawkeye’ı etkisi altına alıp kaçar ve dünyayı esir alacak planını gerçekleştirmek için S.H.I.E.L.D. binasını yerle bir edip oradan uzaklaşır. Bu saldırıdan güçlükle kurtulan Fury ekibi toplamaya karar verir. Black Widow, Bruce Banner’ı ikna edip ekibe katmak için yola çıkar ve ona dünyayı tehdit eden güçten bahseder. Demir Adam, Kaptan Amerika ve ekibin geri kalanı bir araya geldikten sonra Loki ve asayı ele geçirmek için operasyon başlatır.

Loki’yi ele geçirmek üzere oldukları sırada bir anda Thor ortaya çıkar ve Iron man ile dövüşmeye başlar. Avengers 1 izle filminde Thor’un amacı Loki’yi Asgard’a tutsak olarak götürüp cezasını vermektir. Kaptan Amerika, Thor’a Tesseract’tan bahseder ve onu da ekibe dahil eder ve Loki’yi tutsak olarak alırlar. Her şey istediği gibi giden Loki kendini bilerek yakalatmıştır ve asıl hedefi ise Yeşil Dev’dir. Asanın etkisiyle Bruce Banner’ı Hulk’a dönüştürüp büyük bir yıkım planlayan Loki hedefine ulaşmıştır fakat karşılarında ekibimiz Yenilmezler vardır. Fury’nin gemisinden kaçmayı başaran Loki, Stark’ın kulesine gider ve orada onun etkisi altında olan Dr. Selvig’ten Tesseract’ı kullanarak uzaydaki ordusunu dünyaya getirmesini ister ve kapı açılır, uzak diyarlardan dünyayı ele geçirmek için gelen ordu dünyaya giriş yapar.

Amerika sokaklarında kahramanlarımız Yenilmezler 1 izle ile büyük bir savaş başlar. Sokaklar, binalar yerle bir olmaktadır. Amerikan ordusu ise gökyüzünde açılan ve uzaylıların girdiği kapıya nükleer bir füze göndermeye karar verir. Yenilmezler 1 ya da The Avengers izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle tüm Yenilmezler (Avengers) filmleri serisini, 4K, Full HD ve 1080p kalitede süper kahramanların dünyayı kurtarmaya çalıştıkları bu hikayeyi en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Yenilmezler filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum