Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
30,847 İzlenme
Yenilmezler 2 Ultron Çağı
7.3 IMDB Puanı

Yenilmezler 2 Ultron Çağı

(Avengers: Age of Ultron)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 21dk
Marvel filmleri serisinin on birinci filmi olan Yenilmezler 2 Ultron Çağı 1080p izle izle orijinal ismi ile Avengers: Age of Ultron Full HD izle filminin yönetmen koltuğunda Yenilmezler 1 filminin de yönetmenliğini yapan Joss Whedon’u görüyoruz. Senaryo ise Stan Lee, Jack Kirby ve Joss Whedon’a ait. 2015 yılında vizyona giren Yenilmezler 2 filmi 1 milyar 405 milyon $ hasılat elde ederek 41 adaylık ile 5 ödül kazanmıştır. Başrollerinde diğer Marvel filmlerinden tanıdığımız Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Samuel L. Jakson gibi ünlü isimlere James Spader, Don Cheadle, Aaron Taylor-Johnson, Paul Bettany ve Elizabeth Olsen eşlik ediyor.

Yenilmezler serisinin ikinci filmi olan Yenilmezler Ultron Çağı türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, zengin ve dahi olan süper kahramanımız Demir Adam yani Tony Stark bir önceki filmden hatırladığımız başka dünyalardan gelen, New York’u yerle bir eden ve dünyayı tehdit eden uzaylı güçlerden bir ders alır ve dünyayı korumak için barış koruma programı gerçekleştirmek ister. Dünyanın etrafını geçilmez bir kalkanla çevirmek isteyen Stark yanına destekçi arar ve zeki bilim adamımız Bruce Banner’ı ikna eder. Loki’nin asasından elde ettikleri yapay zekayı JARVIS gibi kullanmak isterler ve işe koyulurlar. Fakat işler istedikleri gibi gitmez ve Ultron ortaya çıkar. Jarvisi kullanarak dünya hakkında herşeyi saniyeler içinde öğrenen Ultron hain bir plan yaparak insanlığı yok etmeye karar verir. Her zamankinden daha aksiyon dolu bu muhteşem yapımda Ultron önce Hydra’nın uzantısı olan yapının insanlar üzerinde yaptığı deneylerle süper güçler kazandırdıkları Wanda Maximoff ve Pietro Maximoff kardeşleri kendi safına çeker. Yenilmezler ekibi ile karşı karşıya gelen Ultron ve Maximoff kardeşler Wanda’nın özel yeteneklerini kullanarak kahramanlarımızı psikolojik olarak dağıtmaya başlamıştır.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı Full HD Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak izleyebileceğiniz kahramanlarımız filmin devamında Sokovia’da Ultron’un korkunç planını devreye sokacağı yere saldırıp dünyayı kurtarmaya çalışırlar. Ultron’nun hain planları Wanda ve Pietro’nun hoşuna gitmez. Maximoff kardeşlerin tek isteği Tony Stark’tan intikam almaktır ancak Ultron bütün insanlığı yok etmek istemektedir. Sokovia’da işler daha kötüye giderken Wanda ve kardeşi Pietro da Yenilmezler ekibine katılırarak Ultron’a karşı mücadele etmeye başlar. Avengers: Age of Ultron - Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde aksiyona doyacağınız süper kahraman filmini izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum