Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
42,249 İzlenme
Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı

(Avengers: Infinity War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 29dk
Marvel filmlerinin on dokuzuncu filmi olan Avengers: Infinity War izle türkçe adıyla Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı 1080p izle filmi 2018 yılında vizyona girmiştir ve yönetmenliğini Anthony Russo ile Joe Russo kardeşler yapmıştır. Christopher Markus, Stephen McFeely ve Jack Kirby’nin senaryosunu yazdığı Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı izle filmi 1 milyar 900 milyon $ ile fantastik bir hasılat elde etmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda diğer Yenilmezler filmlerinden tanıdığımız Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson ve Tom Hiddleston gibi isimlere ek olarak Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman, Zoe Saldana, Peter Dinklage ve Josh Brolin eşlik etmiştir.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Marvel evreninin en acımasız ve en güçlü kötü karakterlerinden olan Thanos’un sonsuzluk taşlarının peşine düşmesi ile dünyanın karşı karşıya kaldığı en büyük tehditi ele almasıyla başlıyor. Asgard’ın yok olması ile başlayan olaylar silsilesinde Thanos ile karşı karşıya gelen kahramanlarımızdan Thor, Loki ve Yeşil Dev nam-ı diğer Hulk, Thanosa karşı ağır bir yenilgi alır. Öyle bir yenilgi alır ki hiçbir şeyden korkmayan ve ölümüne saldıran Hulk dünyaya düşer ve korkusundan Bruce Banner’in içinde saklanır ve tekrar Yeşil Dev olmaya korkar. Thanos’un amacı ise altı adet olan sonsuzluk taşlarını ele geçirmektir. Öyle ki bu taşların hepsine sahip olduğunda tek bir parmak şıklatması ile evrenin yarısını yok edebilecek bir güce sahip olacaktır. Taşlardan iki tanesini ise dünyamızda Vision ve Doktor Strange koruması altındadır. Thanos’un bu sonsuz ve ölümcül gücüne karşı koymak için bir araya gelen kahramanlarımız insanlığın ve tüm evrenin geleceği için aksiyon dolu amansız bir mücadele verecektir.

Avengers: Infinity War izle türkçe ismi ile Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle türkçe altyazılı izle ve Türkçe Dublaj izle seçenekleri ile 4K, Full HD ve 1080p kalitesinde Thanos’un altı sonsuzluk taşını ele geçirmesi ile kahramanlarımızın her ne kadar güçlerini birleştirmiş olsalar da bu sonsuz güce karşı çaresiz kaldıkları ve Doktor Strange’in 14 milyon 605 ihtimalden sadece birinde kazanabilecekleri bu savaşın gidişatı için yaptığı hamle ve Thanos’un evrenin yarısını yok edişini kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum