Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,004 İzlenme
Zootopia
8.0 IMDB Puanı

Zootopia

(Zootopia)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney
  • Film Süresi 1sa 48dk
Senaryo Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush
Animasyon filmleri severlerin en beğendiği yapımlardan biri olan Zootopia izle yada Zootropolis: Hayvanlar Şehri izle animasyon filmi 2016 yılında Byron Howard ve Rich Moore yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Zootopia izle filminin karakter seslendirmelerini ise Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate, Nate Torrence, Bonnie Hunt, Don Lake seslendirmiştir. 1 Altın Küre, 15 farklı ödül ve 35 adaylığı olan filmin konusu ise Bunnyburrow'dan tavşan Judy Hopps Zootopia'da polis olma hayalini gerçekleştirir.

Zootpia Türkçe Dublaj izle filminde Şef Bogo ise Judy’yi park görevine verir. Zootopia’daki ilk gününde, dolandırıcı tilkiler Nick Wilde ve Finnick tarafından acele ettirilir Judy ise o sırada Duke Weaselton'u tutuklamak için park görevini bırakır. Bogo yerini terk ettiği için onu azarladığı sırada Bayan Otterton, Bogo'nun ofisine girer ve birinin kaybolduğu bildirilen on dört hayvandan biri olan kocası Emmitt'i bulması için yalvarır. Judy görev için gönüllü olur ve Bogo davayı Judy'ye verir ancak Emmitt’i bulmak için kırk sekiz saati olduğunu ve bulamazsa istifa etmesi gerektiğini şart koşar.

Hemen göreve başlayan Judy, Nick'in Emmitt'i en son gören kişi olduğunu fotoğraflı kanıtlardan tespit ettikten sonra, vergi kaçakçılığına ilişkin itirafını gizlice kaydederek Nick'e yardım etmesi için şantaj yapar. Manchas, evinde Emmitt'in kendisine saldırdığını iddia eder. Daha sonra sonra Manchas vahşileşir Judy ve Nick’i kovalar. Judy, Manchas'a tuzak kurarak Nick’i kurtarır ve hemen Zootopia polis birimine haber verir. Bogo olay yerine geldiklerinde Manchas’ı bulamayınca Judy'den istifa etmesini ister, ancak Nick araya girerek Bogo'ya on saatinin kaldığını söyler. Nick Judy'ye dolandırıcı olduğunu itiraf eder. Sebebi ise çocukken bir izci grubuna katılmak istediğini, ancak izcilerin onu tilki olduğu için aralarına kabul etmediğini söyler.

Bellwether, Judy’ye trafik kameralarına erişim imkanı sunar ve bu sayede Manchas'ın, kurtlar tarafından yakalandığını fark ederler ve kayıp avcıları bulurlar. Bu sebepten Belediye başkanı Lionheart tutuklanır ve Bellwether yeni belediye başkanı olur. Judy ise Nick’e ortağı olarak Zootopia polis departmanına katılmasını ister. Bir basın toplantısı sırasında yaptığı konuşma yüzünden suçluluk duygusu yaşayan Judy istifa eder. Zootopia izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile 4K Full HD ve 1080p kalitesinde sitemizden bedava izleyebilirsiniz.