Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,414 İzlenme
12 Hour Shift
5.4 IMDB Puanı

12 Hour Shift

(12 Hour Shift)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi HCT Media
  • Film Süresi 1sa 26dk
Yönetmen
Senaryo Brea Grant
2020 yılında vizyona giren 12 Hour Shift izle filmi, yönetmenliği ve senaristliği Brea Grant tarafından yapılan ABD yapımı komedi ve korku filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Bir organ mafyasıyla işbirliği yapan uyuşturucu bağımlısı bir hemşirenin başından geçen olayların anlatıldığı 12 Hour Shift izle filminin oyuncu kadrosunda ise, Angela Bettis, Kit Williamson, David Arquette gibi oyuncular yer almaktadır.

Kara komedi severlerin beğenebileceği bir yapım olan 12 Hour Shift Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1999 yılında Mandy isimli hemşire, aşırı derecede uyuşturucu bağımlısıdır ve çalıştığı hastanedeki hastaların ilaçlarını çalıp satarken, aynı zamanda hastaların organlarını da organ mafyasına satarak, kullandığı uyuşturucunun parasını çıkarmaktadır. Bir başka hemşire Karen, Mandy'nin vardiya arkadaşıdır ve Mandy bir süre önce organları Nicholas'a iletmesi için kuzeni Regina'yı yanına almıştır. Bir gece, 12 saatlik vardiyasının henüz başında Mandy, bir böbreği hastanenin arkasında bekleyen Regina'ya verir. Ancak Regina yanlışlıkla böbreği unutur ve bunun yerine Nicholas'a soda kutusuyla bir soğutucu verir. Nicholas, Regina'nın böbreği almasını ister ve eğer geri almazsa onunkini almakla tehdit eder.

Regina hastaneye döner ancak böbreği bulamaz. Mandy ise ona yardım etmeyi reddeder ve bunun üzerine Regina hemşire gibi giyinerek Mandy'nin hastalarından birinin boğazına çamaşır suyu döker ve öldürür. Regina, Mandy'den ölen hastanın böbreğini çıkarmasını ister, ancak Mandy, hastanın diyalize girdiğini ve böbreklerinin eski olduğunu söyler. 12 Hour Shift altyazılı izle filminde daha sonra Polis, öldürülen hastayı araştırmak için gelir ve Regina daha fazla insana saldırarak Mandy’yi ona yardım etmesi için tehdit eder. Yoksa organ kaçakçılığını ifşa edecektir.

Bunun üzerine Mandy, Regina'ya dışarıda beklemesini söyler. Ancak dışarıda Regina, Nicholas'ın adamlarından birini görür ve panik yapıp yoldan geçen bir gencin böbreğini almak için öldürür, ancak böbrek yerine başka bir organını alır. Diğer tarafta Mandy aşırı doz yüzünden bir hastayı öldürür ve böbreğini alır. Daha sonra böbreği otomat makinesinin yanındaki başka bir soğutucuya bırakır, ancak Regina ona ulaşana kadar böbrek ortadan kaybolur. Hastaneye giren ve çalışanları ve hastaları tehdit eden Nicholas'ın adamı Mikey, Regina'yı kaçırmak siter. Ancak Regina, Nicholas'ın tüm organlarını alabilmesi için komadaki bir hastayı kaçırmalarını önerir.

Komada olan hasta ise Mandy'nin tacizci, uyuşturucu bağımlısı üvey kardeşidir. Mandy araya girer ve Regina ile Mikey'i alt ederler. Polis soruşturması, Mikey'nin cinayetleri hastane çevresinde işlediğini şeklinde raporlar. 12 Hour Shift izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.