Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,107 İzlenme
American Underdog
7.2 IMDB Puanı

American Underdog

(American Underdog)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi City on a Hill Productions
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo David Aaron Cohen, Jon Erwin, Jon Gunn
2021 yılında vizyona giren American Underdog izle filmi, Andrew Erwin ve Jon Erwin kardeşlerin birlikte yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunda David Aaron Cohen, Jon Erwin ile Jon Gunn isimlerinin imzası bulunan ABD yapımı biyografi ve spor filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Amerikan Futbolunun efsane isimlerinden Kurt Warner’in başarı hikayesi ile birlikte hayatının anlatıldığı American Underdog full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Zachary Levi, Anna Paquin, Dennis Quaid gibi oyuncular yer almaktadır.

Vizyona tarihi 25 Aralık 2021 olarak belirlenen American Underdog Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, bir süpermarkette çalışan ve genellikle rafları düzenlemekle uğraşan Kurt Warner’ın birçok kez NFL MVP, Super Bowl MVP ve Hall of Fame gibi ödüllere kadar uzanan Amerikan Futbolu kariyerinin gerçek hikayesini anlatmaktadır. Warner'ın eşsiz ve ilham veren hikayesine ve NFL oyuncusu olma isteğine engel olabilecek, yıllarca süren zorluklara ve aksiliklere karşı olan mücadelesini detayları ile anlatan bir filmidir American Underdog.

Filmde ayrıca karısı Brenda'nın desteğiyle birlikte ailesinin, koçlarının ve takım arkadaşlarının teşvikleri ile Warner'ın arkasında bu manevi güçleri alarak dünyaya kendisinde var olan şampiyon olacak gücünü gösterdiği muhteşem bir hikayedir. Başarı hikayeleriyle dolu gerçek bir hikaye olan American Underdog izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum