Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,430 Görüntülenme
Clouds
7.5 IMDB Puanı

Clouds

(Clouds)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Mad Chance, Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 1dk
Yönetmen
Senaryo Kara Holden, Casey La Scala, Patrick Kopka
2020 yılında vizyona giren Clouds izle filmi, yönetmenliğini Justin Baldoni’nin yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosunda Kara Holden, Casey La Scala ve Patrick Kopka isimlerinin imzası bulunan Clouds hd izle filmi dram ve müzik filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Steffan Argus, Neve Campbell, Sabrina Carpenter gibi oyuncular rol almaktadır.

Gerçek olaylara dayanan Clouds Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelrisek, genç bir müzisyen, kanserinin yayıldığını keşfeder ve ona sadece birkaç ay ömrü kalır. Kısıtlı bir zamanda hayalinin peşinden koşar ve yakında viral bir müzik fenomeni olacağından habersiz bir albüm yapar. On yedi yaşındaki Zach Sobiech, ham müzik yeteneğine sahip, eğlenceyi seven bir lise son sınıf öğrencisidir. Ancak son sınıfına birkaç hafta kala, uzun süredir aşık olduğu sevgilisine çıkma teklif etmesinin hemen ardından, kanserinin yayıldığını öğrendiğinde Zach'in dünyası alt üst olur ve onu sadece altı aylık bir yaşam beklentisiyle bırakır. O ve en yakın arkadaşı ve yazarlık ortağı Sammy, kalan kısıtlı zamanda hayallerinin peşinden gitmeye ve sonunda bir albüm yapmaya karar verirler. Çok az şey biliyorlar, yakında viral bir müzik fenomeni olacaklar. Ancak zaman tükenirken Zach, zamanını nasıl geçirirse geçirsin, hayatının aşkı Amy de dahil olmak üzere en çok sevdiği insanlara zarar vereceği gerçeğiyle yüzleşir.

Zach'in sağlık durumu kötüleşmeye başlayınca, zamanını nasıl geçireceği ve daha da önemlisi kiminle geçireceği konusunda zor kararlar vermek zorunda kalır. Sonunda, veda etmenin en iyi yolunun müzik olduğunu keşfeder ve hit şarkısı CLOUDS doğar. Canlandırıcı müziğe ayarlanmış yaşamın ikiliğine filtresiz, yürek parçalayıcı ve güzel bir bakışla, Zach'in ilham verici hikayesi, her gün son gününüzmüş gibi yaşamaya başladığınızda neler olabileceğinin bir kanıtıdır. Clouds izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum