Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
8,709 Görüntülenme
Para Avcısı
8.2 IMDB Puanı

Para Avcısı

(The Wolf of Wall Street)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Red Granite Pictures
  • Film Süresi 3sa
Yönetmen
Senaryo Terence Winter, Jordan Belfort
The Wolf of Wall Street izle ya da Türkçe adıyla Para Avcısı izle filmi, yönetmenliği Martin Scorsese tarafından yapılan 2013 yapımı bir filmdir. Senaryosu Jordan Belfort'un 2007 tarihli anısından uyarlanarak Terence Winter tarafın kaleme alınan Para Avcısı hd izle filmi, komedi ve suç filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir. Belfort'un New York’da bir borsacı olarak kariyerine bakış açısını ve firması Stratton Oakmont'un Wall Street'te nasıl yaygın bir yolsuzluk ve dolandırıcılıkla uğraştığını ve sonrasında onun düşüşüne nasıl yol açtığını anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Leonardo DiCaprio, Belfort rolünde, Jonah Hill, Margot Robbie, Kyle Chandler gibi oyuncular rol almaktadır.

Para Avcısı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jordan Belfort'un ışıltılı hayatı yaşayan zengin bir borsacıya yükselişinden suç, yolsuzluk ve federal hükümeti içeren düşüşüne kadar geçen gerçek hikayesine dayanmaktadır. 1990'ların başında Jordan Belfort, ortağı Donny Azoff ile bir araya gelerek aracılık firması Stratton Oakmont'u kurmuşlardır. Şirketleri hızla 20 kişilik bir kadrodan 250'den fazla personele ulaşır ve ticaret camiasındaki ve Wall Street'teki statüleri katlanarak büyümeye devam eder. O kadar ki The Wolf of Wall Street Türkçe Dublaj izle filminde şirketler ilk halka arzlarını onlar aracılığıyla yaparlar. Statüleri büyüdükçe, kötüye kullandıkları madde miktarı ve yalanları da aynı oranda artmaya başlar. Yüksek işlemlerde ikramiyeyi vurduklarında çalışanları için cömert partiler vererek başka hiçbir şeye benzemeden dikkat çekerler.

Bu sonuçta Belfort'un Forbes Magazine'in kapağında "The Wolf Of Wall St." olarak adlandırılmasına yol açar. FBI'ın Belfort'un ticaret planlarına girmesiyle, izlerini örtmek ve servetinin büyümesini izlemek için yeni yollar tasarlar. Belfort sonunda paralarını bir Avrupa bankasında saklamak için bir plan yapar. Ama FBI onu bir şahin gibi izlerken, Belfort ve Azoff özenle hazırlanmış zenginliklerini ve lüks yaşam tarzlarının peşinden gitmeye devam eder. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Para Avcısı izle ya da The Wolf of Wall Street izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın