Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,870 İzlenme
Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı
6.0 IMDB Puanı

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı

(The Purge Election Year)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo James DeMonaco
2016 yılında vizyona giren The Purge: Election Year izle ya da Türkçe adıyla Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı izle filmi, serinin diğer filmlerinin yönetmenliğini yapan James DeMonaco yöneten ve senaryosu yazılan ABD yapımı bir filmdir. Korku ve aksiyon filmleri türünde yer alan ve distopik bir dünyada geçen Arınma Gecesi 3 izle filmi, serinin üçüncü filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson isimleri yer almaktadır.

Arınma Gecesi 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2022 yılında Charlene Roan ve ailesi maskeli bir Purger tarafından alıkonulur ve Purger aile ile dalga geçerek herkes ölürken annenin hayatta kalan tek kişiyi seçtiği "Annenin Seçimi" adlı son bir Arınma oyunu oynayacaklarını söyler. Oyunda seçilen ise Charlie olur ve annesi, babası ve erkek kardeşinin öldürülmesini izlemek zorunda kalır. Takvim yaprakları 2040 yılını gösterdiğinde ise Roan, ABD Başkanlığı için kampanya yürüten ve yıllık Arınma Gecesi 3 izle etkinliklerini sona erdirmeyi vaat eden senatördür.

Leo Barnes ise Roan'ın güvenlik şefi olarak görev yapmaktadır. Amerika'nın Yeni Kurucu Babaları ve adayları Bakan Edwidge Owens, Roan'ı bir tehdit olarak görmektedir. Owens, insanların güvenini yeniden kazanma bahanesiyle, Arınma Gecesinde kendisi de dahil olmak üzere hükümet yetkililerinin dokunulmazlığını kaldırır. Diğer tarafta ise iki genç kız hırsızlık yapmaya çalışırken Joe tarafından köşeye sıkıştırılır, ancak kızlar, Laney araya girene kadar Joe ile dalga geçerek, onu ünlü bir eski Purger olarak barışçıl bir şekilde ayrılırlar. Bu sırada ülkenin cinayet turizmi, ABD'yi yıllık Arınma gecelerine katılmak için gelen turistler nedeniyle ekonomiyi canlandırmaktadır.

Arınma Gecesi 3 altyazılı izle başlarken, Joe dükkânını korurken Marcos ona yardımcı olur ve intikam almak isteyen kızların saldırısını püskürtürler. Laney ve ortağı Dawn, ambulansla şehirde gezerken yaralılara yardım etmeye çalışırlar. Roan, ise seçimi güvence altına almak için güvenli bir yer yerine Arınmayı evde beklemeye karar verir ve ona Barnes, Couper, Eric ve bir grup güvenlik güçleri eşlik eder. Ancak bir süre sonra askerler evi basar ve Barnes, Roan'a güvenli bir yere götürmeye çalışırken yaralanır. Arınma Gecesi filmleri serisinin üçüncü filmi Arınma Gecesi 3 izle ya da Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum