Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
410 İzlenme
Asakusa Kid
7.0 IMDB Puanı

Asakusa Kid

(Asakusa Kid)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 2dk
Yönetmen
Senaryo Gekidan Hitori, Takeshi Kitano
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Asakusa Kid izle filmi, Gekidan Hitori yönetmenliğinde gösterime giren ve senaryosunda Hitori ve Takeshi Kitano’nun imzası bulunan Japonya yapımı dram ve biyografi filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Ünlü olmadan önce Fukami’nin çıkarlığını yapan Takeshi Kitano’nun gerçek hikayesinin anlatıldığı Asakusa Kid full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Feodor Chin, Mugi Kadowaki, Morio Kazama, Hiroyuki Onoue gibi oyuncular yer almaktadır.

Asakusa Kid Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1974 yılında Tokyo’nun tarihi semti Asakusa'dan iki komedyenden biri olan 30 yaşındaki Takeshi Kitano ve ortağı Kiyoshi Kaneko, stand-up gösterileri için Manzaie’ye şanslarını denemeye giderler. Ancak her ne kadar coşkulu ve umutlu olsalar da yeterince kitleye ulaşamazlar ve gösterileri sönük geçer. Ayrıca kimse ikilinin şovunu beğenmez ve zevk almaz. Yorgun bir günden sonra Takeshi ve Kiyoshi, ucuz bir otel odasında dinlenerek günü geçirirler. Gece olduğunda Takeshi, akıl hocasının döneminde birlikte geçirdiği altın çağlarını hatırlar.

1972 yılında Takeshi, bir tiyatro ve aynı zamanda striptiz kulübü olan bir mekanda sıradan bir görevli olarak çalışmaktaydı. Asakusa Kid Altyazılı izle filminde ünlü ve yetenekli komedyen Senzaburo Fukami bu mekanın sahibiydi ve aynı zamanda Asakusa'daki herkes ona hayrandı. Fukami'yi sahnede görmek, Takeshi'yi büyük ustadan kendisine örnek almasına ve onun gibi bir komedyen olma hayallerini kurmaya yeterli olmuştur. Aynı zamanda Fukami hiç tereddüt etmeden Takeshi'yi kanatlarının altına alarak ona tecrübelerini aktarmaya karar verdikten sonra Fukami, Takeshi'yi bir asansör sahnesinde step dansıyla etkilemiştir.

Fukami aynı zamanda Takashi’ye hayat dersleri de verir ve her şeye rağmen savaşma hevesi varsa, her şeyini vermeye hazır olacağını söyler. Fukami'nin altında çalışan Takeshi, onun tekniğiyle ilgili en temel detaylardan birini öğrenir ve Takeshi, Fukami'den bir komedyenin seyirciyi güldürmek için komik görünmesine gerek olmadığına emin olur. Bu sadece yetenekleriyle ve karakteriyle olabilecek bir şeydir. Ayrıca bu komedinin en kolay ancak en zor olan kısmıdır. Fukami komedyen olmayı sevse de sahneye çıkmaktan pek hoşlanmayan biriydi ve bu durum bir sanatçının yüzleşmesi gereken en büyük trajedilerden biridir. Bu nedenle hem kendisini hem de Takeshi'yi etkileyecek bir karar vermek zorunda kalır.

Asakusa Kid izle filminde teknolojinin ilerlemesi ve televizyonların her evde olmasından sonra tiyatronun seyirci ortalaması da düşmeye başlar. Sadece striptiz kulübü için gelen müşteriler olur ancak Fukami bir sanatçı olduğu için bu durumdan rahatsız olmaya başlar. Daha sonra sadece kızlar için gelen müşteriler için sanatına devam eder ancak bu durum fazla uzun sürmez. Bir süre sonra işletmeyi yönetmek ona ve karısına mali yük olarak geri döner ve Fukaminin borçları katlanarak artar. Azuhachi ise akıl hocasının bu durumunu öğrenir ve ona tiyatroyu satmasını önererek bir arkadaşının şirketinde çalışmasını tavsite eder.

Fukami ilk başlarda tiyatroyu satmayı istemez. Sebebi ise Takeshi'yi eğitmeye devam etmek istemesidir. Çünkü onu maddi durumundan daha fazla önemsemektedir. Ancak Takashi’nin de bir gün oradan ayrılacağını bildiği için onu dışardaki dünyaya kısa sürede hazırlayarak bildiği her şeyi öğretmeye başlar. 2021 yapımı Netflix filmi Asakusa Kid izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.