Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,552 İzlenme
Being the Ricardos
7.0 IMDB Puanı

Being the Ricardos

(Being the Ricardos)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 2sa 11dk
2021 yılında vizyona giren Being the Ricardos izle filmi, Aaron Sorkin tarafından yönetmenliği yapılan ve aynı zamanda senaryosu yazılan bir filmdir. 1951 yılından itibaren 6 sezon yayınlanan I Love Lucy isimli bir dizinin yıldız oyuncuları Lucille Ball ve Desi Arnaz arasındaki ilişkiyi anlatan Being the Ricardos full izle filmi ABD yapımı olup biyografi ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nicole Kidman, Javier Bardem, JK Simmons, Nina Arianda, Tony Hale, Alia Shawkat, Jake Lacy, Clark Gregg gibi oyuncular yer almaktadır.

Yıldızlar topluluğu bir oyuncu kadrosuna sahip olan Being the Ricardos Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1952 yılının eylül ayında bir akşam, bir radyo kanalında Walter Winchell, Lucille Ball’ı komünist ilan eder. Sonrasında Lucy'nin reklamcısı ona Confidential isimli derginin bir kopyasını gönderir ve derginin kapağında kocası Desi Arnaz'ı başka bir kadınla görür. Desi ise bu olay üzerine bir süre eve gelmez ve Lucy aldatıldığını düşünmeye başlar. I Love Lucy dizisinin ikinci sezonunda televizyon ekibi ise Lucy üzerinde yapılan satın almaların gerginliğini yaşarken bu olaya hiçbir gazete yer vermez. Desi ise yapımcılara, Lucy'nin gençlik yıllarında sözleşme imzalarken yanlış bilgi verdiğini ve bu yüzden komünist gibi göründüğü yalanını söyler.

Being the Ricardos izle filminde, Lucy'nin ikinci çocuklarına hamile olduğunu açıklar, ancak I Love Lucy dizisi çoğunluğu hristiyan bir kesim tarafından izlendiği için Lucy ve Desi farklı yataklarda uyudukları için ekranda Lucy’yi hamile olarak göstermeyi göze alamazlar. Lucille Ball babasını genç yaşlardayken kaybetmiştir ve erkek kardeşiyle birlikte annesi ve büyükbabası tarafından büyütülmüştür. Büyükbabası Fred ise işçileri önemsediği için Komünist Parti üyesiydi. 1936 yılında Lucille Ball oy vermek için kayıt yaptırdığında büyükbabasının mutlu olması için kendisini bir Komünist partiye üye yapmıştır. Ancak kendi söylemine göre partinin hiçbir etkinliğine katılmamıştır.

Bu açıklamanın üzerine Lucy bir süre araştırılır ve sonunda adını temize çıkarır. Lucy ve Desi bir süre rahatlarlar, ancak 1952 yılında başka bir gazete dedikoduları yeniden yayınlar. Sonunda Desi, karısının masumiyetini kanıtlamak için gazetecileri sete çağırır ve FBI direktörü J. Edgar Hoover ile temasa geçer. Hoover, FBI'ın Lucille Ball'un bir Komünist olduğuna inanmak için hiçbir kanıtı olmadığını doğrular. Hoover, Lucy'nin adını herkesin önünde temize çıkarırken, seyircilerde mutluluktan tezahürat yapar. Nicole Kidman’ın başrolünde yer aldığı Being the Ricardos izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.