Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
1,052 İzlenme
Beyaz Köpekbalığı
4.1 IMDB Puanı

Beyaz Köpekbalığı

(Great White)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Thrills & Spills
  • Film Süresi 1sa 31dk
2021 yılında vizyona giren Great White izle ya da Beyaz Köpekbalığı izle filmi, Martin Wilson yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılırken filmin senaryosu ise Michael Boughen tarafından kaleme alınmıştır. ABD ve Avustralya ortak yapımı olan ve korku filmleri türünde yer almaktadır. İki büyük beyaz köpekbalığı tarafından hayatları tehlikede olan 5 yolcunun hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı Great White full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Katrina Bowden, Aaron Jakubenko, Tim Kano, Te Kohe Tuhaka, Kimie Tsukakoshi gibi oyuncular yer almaktadır.

Köpekbalığı konulu filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan Beyaz Köpekbalığı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir çift deniz uçağı tutkunu Kaz Fellows ve erkek arkadaşı Charlie Brody, bir gün uçaklarına aldıkları yolcular Joji Minase, karısı Michelle ve Benny ile birlikte okyanus üzerinde uçuş yapmaktadırlar. İndikleri bölgede ise bir köpekbalığı saldırısından sonra parçalanmış bir cesetle karşılaşırlar. Sahil güvenliğe haber verecekleri sırada adamın telefonunda kız arkadaşının resmini görürler ve bunun üzerine Benny ve Charlie, hayatta kalan birilerinin olma ihtimaline karşı çiftin teknesini aramaya koyulurlar.

Great White Türkçe Dublaj izle filminde ise Joji bu hamlenin umutsuz ve boşa olduğuna inanırken kendilerini riske etmeme konusunda ısrar eder. Kaz ise kayıp yatı aramak için beş kişiyle birlikte uçuşa başlar. Bir süre sonra teknenin alabora olduğunu bulurlar ve Benny, kızın içeride olması ihtimaline karşı tekneyi aramak için suya dalar ve kızın parçalanmış cesedini bulur. Daha sonra deniz uçağına geri döndüğü sırada beyaz köpekbalığı ortaya çıkar ve uçağa saldırır. Deniz uçağı batmaya başlayınca ekip can salına ulaşır ve denizin ortasında mahsur kalırlar.

Can salı akıntıda sürüklenmeye devam ederken Charlie, kürekleri kullanarak yön bulmaya çalışır ve bu sırada Michelle ve Joji dönüşümlü olarak kürek çekmeye karar verir. Ancak geç saatlerde Michelle yorgun düşer ve uyumak üzereyken küreğin birini suya düşürür. Kaz ise yola devam edebilmek için suya girerek küreği almaya çalışır ve bu tehlikeli dalış sırasında küreği almayı başarır. Bu sırada Benny ve Joji, kıskançlık nedeniyle kavgaya tutuşunca Joji, Benny’yi suya iter ve Büyük Beyaz Köpekbalığı full izle gelmesiyle can salına saldırır ve daha sonra suya düşen herkes tekrar sala çıkmaya çalışırken Joji’ye saldırır ve Joji ölür.

Yemekleri olmadan yolculuğa devam etmeye çalışan ekip, elleriyle kürek çekmeye çalışır, ancak köpekbalığı geri döner. Köpekbalığını kovmak için kürekle ona saldırmaya çalıştıkları sırada Charlie, etrafta birden fazla köpekbalığı olduğunu fark eder ve herkes bir anda panik olunca Kaz suya düşer. Ancak onu sağ salim can salına çekmeyi başarırlar. Sabah olduğunda ise Michelle karayı görür ancak can salı yara aldığı için sönmeye başlar ve bir süre sonra batacağı için ekip yüzerek köpekbalığından kaçmaya karar verir.

Beyaz Köpekbalığı izle filminde Charlie ve Kaz, Michelle'in karaya çıkması için köpekbalıklarının dikkatini dağıtmaya karar verir ve Charlie Kaz’ın çocuğuna hamile olduğu için onu da kurtarmayı düşünerek köpekbalıklarından birini işaret fişeğiyle vurmayı başarır ve sonrasında bıçağını köpekbalığının gözüne saplayarak onu öldürmeyi başarır. Michelle eski bir gemi enkazına ulaşmayı başarsa da Charlie diğer köpekbalığının geldiğini görür ancak işaret fişeğiyle onu ıskalayınca ölümden kurtulamaz. Köpekbalığı filmleri severlerin seveceği türde bir film olan Great White izle ya da Beyaz Köpekbalığı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.