Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
6,037 İzlenme
Cadılar Bayramı Öldürür
6.0 IMDB Puanı

Cadılar Bayramı Öldürür

(Halloween Kills)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 46dk
Korku filmleri severlerin merakla beklediği Cadılar Bayramı (Halloween) filmleri serisinin son filmi Halloween Kills izle ya da Türkçe adıyla Cadılar Bayramı Öldürür izle filminin yönetmen koltuğunda David Gordon Green oturmaktadır. 2021 yılında vizyona giren Cadılar Bayramı Öldürür full izle filminin senaryosu ise Danny McBride ve Scott Teems tarafından kaleme alınmıştır. Cadılar Bayramı Korku filmleri serisinin on ikinci filmi olma özelliğini taşıyan Halloween Kills izle filmi ABD yapımı korku filmidir. Filmin başrollerinde Laurie Strode ve Michael Myers isimlerinin yanı sıra bir önceki filmden tanıdığımız Jamie Lee Curtis, James Jude Courtney yer alırken yardımcı rollerde ise Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Anthony Michael Hall, Thomas Mann isimleri yer almaktadır.

Cadılar Bayramı Öldürür Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise bir önceki filmde yaşanan olaylardan sonra Cameron bir partiden evine giderken Frank Hawkins ile karşılaşır. Frank’in yaralı olduğunu fark eden Camoron ona yardım eder ve Frank’in Michael Myers isimli seri katilinin idamını ertelediği için yaşadığı vicdan azabından dolayı onu öldürdüğünü açıklar. Takvim yaprakları 2018 yılının Ekim ayını gösterdiğinde ise Tommy Doyle ve arkadaşları Cameron’nun babası Lonnie ile Hapse girmesinin 40. yıl dönümü kutlar. Aynı zamanda Laurie, evlerinin yandığı sırada itfaiye erlerinin Michael’ı kurtarması ile paniğe kapılır ancak Michael itfaiyecileri öldürülerek kaçmayı başarır.

Laurie hastaneye kaldırıldığı sırada Michael katliamlarına devam ederek yaşlı bir çifti öldürmüştür bile. Cadılar Bayramı Öldürür full izle filminde bir süre sonra Michael’ı kaçmak üzereyken gören biri ekibe haber verir ve kaçarken kaza yapan Michael’lı yakalarlar. Daha sonra Tommy, kasabada Michael’dan intikam almak isteyen herkesi toplar ve Michael’ın peşine düşer. Ancak çıkan arbede esnasında kurtulan Michael, diğerlerine saldırarak öldürmeyi başarır. Bir süre sonra Lonnie ve diğerleri, Michael’ın öldürdüğü insanların listesini çıkararak bir sonuca varmaya çalışırlar ve onu küçükken yaşadığı eve kadar takip ederler.

Daha sonra Tommy ekibi tekrar toplar ve Michael’ı öldürmek için yola çıktıkları sırada Michael eski evinin sahiplerini de öldürür. Bu sırada kasaba halkı yanlışlıkla Michael sandıkları bir mahkumu kovalarken ölmesine sebep olurlar. Gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri serisinin son filmi Halloween Kills izle filmi ya da Cadılar Bayramı Öldürür izle filmini Türkçe dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum