Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
24,389 İzlenme
Can Dostum
8.5 IMDB Puanı

Can Dostum

(The Intouchables)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Quad Productions
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo Olivier Nakache, Eric Toledano
Yönetmenliğini ve senaristliğini Olivier Nakache ve Eric Toledano’nun yaptığı Intouchables izle ya da türkçe adıyla Can Dostum Türkçe Dublaj izle filmi 2011 yılında vizyona girmiştir. Biyografi filmleri temalı bu dramatik komedi kategorisindeki film IMDb top 250 filmleri listesinde kırk dördüncü sırada yer almaktadır. 1 Altın Küre adaylığı ile 39 adaylık ve 33 farklı ödüle sahip Fransa yapımı bu filmin oyuncu kadrosunda ise François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny ve Audrey Fleurot isimleri yer almaktadır.

Eleştirmenlerden tam not alan ve insanın içini ısıtan Can Dostum izle filminin konusuna gelirsek, Driss, Geceleri Philippe'in Maserati marka otomobilini aşırı yüksek hızda sürerken polis tarafından Paris sokaklarda kovalanırken köşeye sıkıştırılırlar. Driss ise Philippe'in felçi olduğunu ve acilen hastaneye götürülmesi gerektiği gibi bir bahane bulur. Philippe ise nöbet geçiriyormuş numarası yapar ve polisleri kandırırlar. Aptal polis memurları ise hastaneye kadar onlara eşlik eder.

Driss ve Philippe arasındaki dostluk ise, Lüks bir otele sahip olan Philippe ve asistanı Magalie, onun yatılı bakıcısı olmak için adaylarla görüşür ve adaylardan biri olan ve aslında işe alınma gibi bir niyeti de olamayan Driss'in sadece, sosyal yardımları almaya devam edebilmesi için görüşmeye geldiğini ve reddedildiğini gösteren bir belgeye imza attırmak için oradadır ve Driss'e imzalı belgesini almak için ertesi sabah geri gelmesi söylenir. Ertesi gün, Driss tekrar görüşme yaptığı yere geri gelir ve Yvonne tarafından karşılanır. Bakıcılık işine taliip olmamasına ve bu konuda tecrübesiz olmasına rağmen işe alınır. Driss ve Philippe'nin arasındaki macera bu şekilde başlamış olur. İlerleyen zamanlarda Driss'in bir soygundan altı ay hapis cezası ortaya çıkar. Philippe ise Driss'in geçmişinin umurunda olmadığını belirterek bunu dikkate almaz.

Philippe, Driss'e yamaç paraşütü yaparken kaza geçirdiğini ve bu yüzden sakat kaldığını, karısı ile bu sebepten çocuk sahibi olamadan öldüğünü söyler. Philippe, özel hayatında düzen kurması için Driss'ii yönlendirir. Driss bu sayede yeni hobiler edinir ve kendini geliştirmeye başlar. Bir gün Philippe'in doğum gününde evde ona özel müzik konseri verilir. Konser ise Driss'e sıkıcı gelmektedir. Muhteşem bir arkadaşlık hikayesinin ele alındığı Can Dostum izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile 4k Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum