Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
749 İzlenme
Capone
4.7 IMDB Puanı

Capone

(Capone)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BRON Studios
  • Film Süresi 1sa 43dk
 2020 yılında vizyona giren Capone izle filmi, yönetmenliği Josh Trank tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Biyografi ve suç filmleri türünde yer alan bir dram filmi olan Capone full izle filmi Amerikalı suç örgütü lideri Al Capone’un 11 yıllık hapishane macerasından sonraki yaşadıklarını anlatmaktadır. Filmin Oyuncu kadrosunda ise Tom Hardy, Linda Cardellini, Jack Lowden, Noel Fisher, Kyle MacLachlan, Matt Dillon gibi oyuncular yer almaktadır.

Biyografi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Capone Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1931 yılında, dünyanın en ünlü gangsteri Al Capone vergi kaçırma suçundan tutuklanır. Hapishanede ise zihni, nörosifiliz ve bunama hastalığından dolayı zarar görmeye başlar ve yetkililer aradan on yıl geçmesinin ardından onu bir tehdit olarak görmediği için tahliye edilir. Daha sonra ailesi ile birlikte Florida'ya sürgüne gönderilmiştir. Hapisten çıktıktan sonra gördüğü halüsinasyonlar artmaya devam eder ve evin bir odasına girdiğinde dolaba girer ve orada küçük bir çocuk bulur.

Capone izle gördüğü bu halüsinasyondaki çocuk ondan kaçar ve bahçede diğer çocuklarla oyun oynamaya başlar. Bu sırada FBI onları izlemeye devam etmektedir. Ailesi ve torunlarıyla birlikte yediği bir şükran günü yemeğinde bile bir torununa şükran gününün ne olduğunu sorar. Hatta uzun süredir görüşmediği oğlu Tony onu telefonla arar ancak Capone onu da umursamaz ve hatırlamaz. FBI ise onun her hareketini ve konuşmalarını dikkatle takip etmektedir. Bir süre sonra borçlarını ödemek için satmak zorunda oldukları eşyalara da zarar vererek onları evden dışarıya atmaya çalışır. Aynı zamanda FBI ajanlarının kendilerini izlediğininde farkındadır. Aynı gece yine odasında dinlenirken hayali bir çocuk görür ve karısı Mae odaya geldiğinde Capone’un yatağa sıçtığını görünce şoke olur.

Bir süre sonra Capone altyazılı izle filminde Mae, Dr. Karlock'a haber verir ve Capone’u yeniden kontrol etmesini ister. Karlock, tedavi sırasında en ufak bir gürültüye bile aşırı tepki vermesinden sonra, Mae'ye ailesini orada tutmasını ve ona göz kulak olmasını tavsiye eder. Bir süre sonra Al Capone izle ve eski bir arkadaşı Johnny birlikte balık tutmaya giderler. Bu aktivite esnasında Capone sakladığı 10 milyon dolardan bahseder ancak nereye koyduğunu hatırlayamaz. Bu esnada tuttuğu balığı timsah kapınca sinirlenerek timsahı vurur.

Capone izle filminde bir süre sonra olayların ve hastalığının şiddetle artmasından sonra Mae tekrar Doktor Karlock'u arar ve aileye teşhisini ve tavsiyelerini verdikten sonra, Capone’un servetinin nerede olduğu hakkında bulabileceği her türlü bilgiyi bulmaya çalıştıkları anlaşılan FBI Ajanı Crawford ile Capone durumu hakkında rapor vermek için buluşurlar. Mafya filmleri ve biyografi filmleri severlerin Al Capone’’un bu gerçek hayat hikayesinin beyaz perdeye aktarıldığı Capone izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.