Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
734 İzlenme
Catch the Fair One
6.5 IMDB Puanı

Catch the Fair One

(Catch the Fair One)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Population
  • Film Süresi 1sa 25dk
Senaryo Kali Reis, Josef Kubota Wladyka
2021 yılında vizyona giren Catch the Fair One izle filmi, yönetmenliğini Josef Kubota Wladyka’nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Kali Reis ve Wladyka tarafından kaleme alınan Catch the Fair One filmi suç ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kali Reis, Daniel Henshall, Tiffany Chu, Michael Drayer, Lisa Emery, Kimberly Guerrero, Kevin Dunn gibi oyuncular yer almaktadır.

Catch the Fair One Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir zamanlar boksör olan Kızılderili bir kadın olan Kaylee, şimdilerde bir barınakta yaşayan ve garson olarak çalışan bir uyuşturucu bağımlısıdır. Kaylee'nin küçük kız kardeşi Weeta bir fuhuş çetesi tarafından kaçırılmıştır ve her yıl kaybolan yüzlerce genç kızdan biridir. Weeta'nın nerede olduğuna dair bir ipucu bulan Kaylee, yerel bir kaçakçılık çetesinin tedarikçisi ile tanışır ve kardeşini bulmak için pis işlere girer.

Kardeşini bulma umuduyla harekete geçen Kaylee, kardeşinin kaybolmasından sorumlu adamları bulmak için insan kaçakçılığı çetesinin içine sızar. Catch the Fair One izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.