Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
890 İzlenme
Cennet Koyu
4.2 IMDB Puanı

Cennet Koyu

(Paradise Cove)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sunset Pictures
  • Film Süresi 1sa 43dk
2021 yılında vizyona giren Paradise Cove izle ya da Türkçe adıyla Cennet Koyu izle filmi, yönetmenliğini Martin Guigui’nin yaptığı ABd yapımı bir filmdir. Gerilim filmleri türünde yer alan Cennet Koyu hd izle filminin senaryosunu ise Sherry Klein kaleme almıştır. Oyuncu kadrosunda Todd Grinnell, Mena Suvari, Kristin Bauer van Straten, Eddie Goines, Krista Allen gibi oyuncuların rol aldığı Paradise Cove full izle filmi, bir müteahhit ve karısı, annesinin sahil evini çevirmek için Malibu'ya taşınır ve evin altında yaşayan dengesiz evsiz kadın tarafından başlarına gelen olayları anlatmaktadır.

Cennet Koyu Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir müteahhit ve karısı, annesinin sahildeki evini yeniden dekore etmek için Malibu'ya taşınır ve evin altında yaşayan deli evsiz kadın tarafından zorbalığa uğrar. Knox ve Tracey Bannett uzun yıllardır evli olmasına rağmen çocuk sahibi olmak konusunda sorunlar yaşayan bir çifttir. Paradise Cove izle filminde Tracey doktorlara göre kısırdır ancak bunu kabullenmek istememektedir. Uzun yıllardır çiftin gitmediği doktor, kullanmadığı tedavi kalmamıştır ancak bir türlü çocuk sahibi olmayı başaramamışlardır. Bütün bunların arasında Knox annesini kaybeder ve kendisine Malibu’nun çok güzel bir sahilinde, Paradise Cove’da denize sıfır mükemmel bir ev miras olarak kalır. Ancak evlerinde yangın çıktığı için evde yapılması gereken birkaç iş vardır.

Cennet Koyu Altyazılı izle filminde Knox bir müteahhit olduğu için evi karısı Tracey’le birlikte evi yeniden dekore edip çok fazla kalmadan oldukça yüksek bir rakama satmaya karar verirler. Malibu’ya gelir gelmez ufak bir sorunla karşılaşırlar. Gerilim filmleri sevenleri izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Paradise Cove izle ya da diğer adıyla Cennet Koyu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.