Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,412 İzlenme
Çılgın Şapkacı
2.8 IMDB Puanı

Çılgın Şapkacı

(The Mad Hatter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Conglomerate Media
  • Film Süresi 1sa 30dk
Senaryo R.V. Romero, Catherine Devaney, Armando Gutierrez
2021 yılında vizyona giren The Mad Hatter izle ya da Türkçe adıyla Çılgın Şapkacı izle filmi, yönetmenliğini Catherina Devaney’in yaptığı ABD yapımı bir filmidir. Senaryosu R.V. Romero, Catherine Devaney, Armando Gutierrez isimleri tarafından kaleme alınan Çılgın Şapkacı full izle filmi, korku ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Armando Gutierrez, Nick Miller, Samuel Caleb Walker, Michael Berryman, Isadora Cruz gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku filmleri sevenlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Çılgın Şapkacı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 21 yaşındaki Henry ve üç sınıf arkadaşı, 1880'lerde cömert bir partide ölenlerin peşinden koştuğu iddia edilen "Çılgın Şapkacı" konağında hafta sonu psikoloji çalışması için profesörlerine katılır. Henry çalışmanın, kız kardeşi Mia'nın boğulmasına ilişkin korkunç kâbuslarını iyileştireceğinden umutludur, ancak hafta sonu ilerledikçe sınıf arkadaşlarının kâbusları birer birer ortadan kaybolana kadar kötüleşir. The Mad Hatter izle filminde Henry ve sınıf arkadaşlarından üçü, perili 'Çılgın Şapkacı' malikânesinde psikoloji profesörleriyle hafta sonu çalışmasına gönüllü olduklarında akıl almaz şeylerle karşılaşırlar.

Olağandışı bir profesör, dört öğrencisini de yanına alır ve bir şehir efsanesi olan Çılgın Şapkacı’nın evine götürür. Endişelenecekleri bir şey olmadığını söylese de öğrenciler biraz korkar. Ev ve Çılgın Şapkacı hakkında anlatılan hikâyeler oldukça korkutucudur. Ancak Şapkacı çok uzun yıllar önce hayatını kaybetmiştir ve eve musallat olan kimsenin olmadığı profesöre göre açıktır. Ancak öğrenciler birer birer ortadan kaybolmaya başlayacak ve işler oldukça korkutucu bir hal alacaktır. The Mad Hatter izle ya da Çılgın Şapkacı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.