Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,684 Görüntülenme
Dövüşçü
7.8 IMDB Puanı

Dövüşçü

(The Fighter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Closest to the Hole Productions
  • Film Süresi 1sa 56dk
Yönetmen David O. Russell
Senaryo Scott Silver, Paul Tamasy, Eric Johnson
Oyuncular Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams, Melissa Leo
2 Oscar ödülü, 107 adaylık ve 65 farklı ödül ile önemli bir başarıya imza atan The Fighter izle ya da Türkçe adıyla Dövüşçü izle filmi David O. Russell yönetmenliğinde 2010 yılında vizyona girmiştir. Dövüşçü full izle filminin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams, Melissa Leo gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Boks konulu film olmakla beraber biyografi, spor ve dram türündeki Dövüşçü izle filmi ABD yapımı olup Micky Ward ve kardeşi Dicky Eklund’un hayat hikayelerinden uyarlanmıştır.

The Fighter Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, profesyonel ağır siklet boksörü olan Micky Ward, annesi Alice önderliğinde üvey abisi Dicky Eklund tarafından eğitilir. Ancak abisi bir süre sonra uyuşturucu bağımlısı olur. Micky bir dövüş gecesinden önce rakibinin hasta olduğunu ve dövüşe çıkamayacağını ve onun yerine ondan siklet olarak daha yüksek bir boksör ile dövüşeceğini öğrenir. Micky’nin bu dövüşle ilgili şüpheleri olsa da annesi ve abisi tarafından kazanabileceğine dair motive edilir ancak dövüşe çıktığında ağır bir yenilgi alır. Bu dövüşten sonra her şeyden soğuyan Micky, barmen Charlene ile ilişkiye başlar. Bir süre sonra annesinden başka bir dövüşe çıkması için bir telefon alır ancak Micky bu dövüşe çıkmayı da istemez ve ailesi bu durumdan kız arkadaşı Charlene’i suçlar.

Dövüşçü Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Micky ailesine Las Vegas'ta dövüşebilmek için yeni bir teklif aldığını söyler ve Dicky’de bu teklife onun dövüşe devam edebilmesi için sıcak bakar ancak Dicky’nin sorumsuz davranışları başına bela açar ve kız arkadaşı ile yapacakları bir hırsızlıktan sonra polisler tarafından yakalanır. Ancak polislerin Dicky’ye karşı saldırgan tavırları Micky’yi öfkelendirir ve Micky bir polisinin elini kırar. Bir süre sonra ilk duruşmada Micky serbest bırakılır ancak Dicky cezaevine gönderilir. Dicky cezaevindeyken onunla ilgili tv de bir belgesel yayınlanır ve bu belgeselde ailesi onun uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Dicky ise bu sırada hapishanede yeniden hayata tutunmaya çalışır ve yeniden boksa dönebilmek için çalışmalara başlar.

Diğer tarafta ise aile baskısından boksu bırakan Micky’ye ailesi bu kez ona karışmayacaklarını garanti ederek boksa geri dönmesi için ikna etmeye çalışır. Micky, üvey abisi Dicky’yi ziyaret ettiği sırada abisinin tavsiyelerini dinlemek istemez ancak bir dövüşte aklına gelir ve uygulamaya başlar ve son maçında yeni bir unvan kazanır. Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve bir ailenin dramını anlatan The Fighter izle ya da Dövüşçü izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın