Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,191 Görüntülenme
Eiffel
6.2 IMDB Puanı

Eiffel

(Eiffel)
Senaryo Thomas Bidegain, Caroline Bongrand, Tatiana De Rosnay
2021 yılında vizyona giren Eiffel izle filmi, yönetmenliğini Martin Bourboulon’un yaptığı Fransa yapımı bir filmdir. Senaryosu Caroline Bongrand, Natalie Carter ve Thomas Bidegain’in yazdığı Eiffel hd izle filmi dram, biyografi ve tarih filmleri türünde yer alan bir romantik filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Romain Duris, Emma Mackey, Pierre Deladonchamps, Armande Boulanger gibi oyuncular rol almaktadır.

Romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 2021 yapımı Eiffel Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Fransa hükümeti, Eiffel'den 1889 Paris Dünya Fuarı için muhteşem bir şey tasarlamasını ister, ancak Eiffel ise sadece metroyu tasarlamak istemektedir. Eiffel'in yolu Arun'un geçmişinden gelen gizemli bir kadınla kesiştiğinde aniden her şey değişir. Paris Dünya Fuarı yaklaşmak üzereyken, 1889 yılında devlet Eiffel'den çok özel ve dünya çapında etki yaratacak bir proje tasarlamasını istediğinde Eiffel bu isteğe çok üzülür. Çünkü Eiffel’in asıl istediği metro projesini gerçekleştirmektir. Herhangi birinin çok sevineceği bu teklifi Eiffel izle üzülerek karşılar.

Eiffel emri verenin devlet olmasından dolayı mecburen teklifi kabul etmek zorunda kalır. Ancak sıkıntılar bununla da kalmaz ve Eiffel için can sıkan olaylar geçmişinde kalmış olan bir kadını yeniden görmesi üzerine tamamen değişir. Romantik ve biyografi filmleri sevenlerin seveceği türde bir film olan 2021 Eiffel izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın