Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,006 İzlenme
Evinde Biri Var
4.8 IMDB Puanı

Evinde Biri Var

(There's Someone Inside Your House)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 36dk
Yönetmen
Senaryo Henry Gayden, Stephanie Perkins
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan There’s Someone Inside Your House ya da Türkçe adıyla Evinde Biri Var izle filmi Patrick Brice yönetmenliğinde ilk olarak Netflix’te yayınlanmıştır. Senaryosu Henry Gayden tarafından kaleme alınan ABD yapımı korku filmleri türünde yer alan Evinde Biri Var full izle filmi Stephanie Perkins’in 2017 yılında yazdığı filmle aynı adı taşıyan romanından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan There’s Someone Inside Your House altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sidney Park, Theodore Pellerin, Asjha Cooper, Jesse laTourette, Diego Josef gibi oyuncular yer almaktadır.

Evinde Biri Var Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Makani Young isimli genç kadının yeni taşındığı Nebraska’nın bir kasabasında tanık olduğu cinayetlerin ortasında kalması ile başlıyor. Çekimleri Vancouver’da yapılan ve 6 Ekim’de Netflix’te yayınlanan filmde Makani büyükannesi ile beraber okulu bitirmek için Hawaii’den Nebraska’ya taşınmıştır. Okulda mezuniyet töreninin düzenlenmesine yakın bir tarihte bir katil, okuldaki tüm öğrencilerin kötü sırlarını ifşa etmek için seri cinayetler işlemektedir. Aynı zamanda utanç verici sırları olan bu öğrencilerin videolarını da herkese yollayarak onları ifşa eder.

Katil aynı zamanda öldürdüğü kişilerin yüzlerine benzer maskeler takarak ölmeden önce onları daha çok korkutur ve vahşi bir şekilde her birini farklı türde öldürür. Geçmişi diğerlerine göre daha gizemli olan Makani ise arkadaşları ile birlikte katilin peşinde düşerek kim olduğunu bulmaya çalışırlar. Ancak büyük bir tarlayı yaktıktan sonra arkadaşları Zach’in ortadan kaybolmasıyla onu merak eden ekip peşinden onu aramaya gider ancak yaşlı bir adamı kılıcıyla öldürmeye çalışan maskeli katil ile karşılaşırlar ve sonunda bu katilin Zach olduğunu öğrenince şok olurlar.

Zach daha sonra psikopatlığını haklı çıkarmak için onlarla tartıştıktan sonra Makani’nin peşine düşer ancak Makani, Zach'in dikkatinin dağılmasıyla onu elindeki bıçakla öldürür. There’s Someone Inside Your House ya da Evinde Biri Var izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde tüm Netflix filmlerini en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.