Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
6,361 İzlenme
Follow Me
5.4 IMDB Puanı

Follow Me

(Beni Takip Et)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Escape Productions
  • Film Süresi 1sa 31dk
2020 yılında vizyona giren Follow Me izle ya da Türkçe adıyla Beni Takip Et izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Will Wernick’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Korku, macera ve gizem filmleri türünde yer alan Follow Me hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Keegan Allen, Holland Roden, Denzel Whitaker, Ronen Rubinstein, Pasha D. Lychnikoff, George Janko, Siya gibi oyuncular rol almaktadır.

Follow Me Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Cole Turner isimli bir internet fenomeni, Escape From Reality adlı kanalında sık sık canlı yayın açarak Youtube kanalında fotoğraf ve videolar yayınlamaktadır. Kanalının onuncu yılını kutlamak için Cole, arkadaşları Dash, Samantha ve Thomas grubu Cole'un kız arkadaşı Erin, Dash'in düzenlediği bir kaçış odasına katılmak için Moskova'ya gider. Cole'un zengin bir Rus hayranı olan Alexei Koslov ile tanışırlar ve akşamı tehlikeli bir kulüpte geçirirler. Gece ise birkaç Rus tarafından taciz edilip tehdit edildikten sonra Alexei'nin evine geri dönerler.

Beni Takip Et Türkçe Dublaj izle filminde Kaçış odası yayınının olduğu gün Alexei, Cole'un telefonunu alır ve onu gözetleme sistemine bağlayıp canlı yayınını açar. Alexei, arkadaşlarını kaçış odasının aşırı ve tahmin edilemez olduğu konusunda uyarır. Hepsinin gözleri bağlı ve kaçış odasındaki başlangıç ​​pozisyonlarına yönlendirildiler. Cole, ölü bir Rus askeri ve bir cerrahi ekipman masasıyla birlikte karanlık bir odaya yerleştirilir. Cesedi keserek açar ve adamın midesinden bir anahtar çıkarır. Diğer dördünü birkaç gerçekçi ölümcül tuzağa bağlı bulur. Thomas ve Dash'i öldürülmeden saniyeler önce serbest bırakmak için bir dişli bulmacayı tamamlar ve üçü de Samantha'yı serbest bırakmak için bir labirent bulmacasını tamamlar.

Ekip, Erin'i suyla dolu bir cam kutunun içinde bulur ve Cole kilidi açıp onu kurtarmak için çarklardan birini kullanırken Erin neredeyse boğulur. Daha sonra oyunun gerçekten tehlikeli olduğunu anladıktan sonra odadan kaçarlar, ancak kulüpteki gangsterlerden biri olan Andrei tarafından yakalanırlar. Cole sabah uyandığında kendisini küçük bir hücrede bağlı olarak bulur ve karşısındaki ekranda Samantha'nın Andrei tarafından öldürüldüğüne tanık olur. Bir hava kanalından kaçarken, Dash'in Andrei'nin kendi çevrimiçi hayran kitlesini "eğlendirmek" için uzuvlarını kesmesini izlemek zorunda kalır.

Beni Takip Et izle filminde tüm bu olanların Cole'u şok etmek için kaçış odasının her yönünün dikkatlice planlanmasıyla, arkadaşları tarafından onuncu yıldönümünü kutlamak için düzenlenen ayrıntılı bir şaka olduğu ortaya çıkar. Cole, Alexei'nin cesedinin yanında otururken şok içinde görünen Erin ve arkadaşlarının hala hayatta olduklarını ortaya çıkarmak için ışıklar açılır. Follow Me izle ya da Beni Takip Et izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum