Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
352 İzlenme
Görevimiz Tehlike 1
7.1 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 1

(Mission Impossible 1)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Bruce Geller, David Koepp, Steven Zaillian
1996 yılında vizyona giren Mission: Impossible 1 ya da Türkçe adıyla Görevimiz Tehlike 1 izle filmi, yönetmenliğini Brian De Palma'nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Bruce Geller, David Koepp ve Steven Zaillian isimleri tarafından yazılan Görevimiz Tehlike full izle filmi, aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmle aynı adı taşıyan televizyon dizisinden uyarlanan Mission İmpossible izle filmi, ekibi öldürüldükten sonra kendisine komplo kuran köstebeği ortaya çıkarmaya çalışan bir ajanın hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Jon Voight, Emanuelle Beart, Henry Czerny, Jean Reno gibi oyuncular yer almaktadır.

Casus filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken gelmiş geçmiş geçmiş en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Görevimiz Tehlike 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ethan Hunt ve IMF ekibi, NOC listesini çökertmek için gizli göreve giderler. IMF Hunt'ın ekibindeki her Ajan ve casusun bir listesi pusuya düşürülür ve sadece o ve Claire Phelps hayatta kalır. Ancak CIA, Hunt'ın saldırıdan haberdar olduğuna inanmaktadır. Hunt'ın kabul etmeyi seçmesi durumunda görev, reddedilen iki IMF Ajanı, Franz Krieger ve Luther Stickell ile ekip oluşturmak, her Ajanın kimliği oluşmadan önce NOC listesini takip etmek ve geri almaktır.

Görevimiz Tehlike 1 izle filminde Jim Phelps ve ekibi, bir hainin gizli materyalleri çalıp satmasını engellemekle suçlanmaktadır. Takip ettikleri adama ve Ethan Hunt dışında tüm ekip açıklanamayan bir şekilde öldürülene kadar her şey yolunda gidiyordu. Ethan daha sonra Müdür Kittridge'i arar ve tüm görevin bir süredir şüphelendikleri bir köstebeği bulmak olduğunu anladıklarında onunla buluşmaya gider. Kittridge, aradıkları kişinin Ethan olduğunu ima eden kanıtlar gösterir, ancak Ethan öyle olmadığını bildiği için kaçar.

Ethan daha sonra elindeki malzemeyi kullanmaması için uyardığı alıcıyla buluşmayı ayarlar ve karşılaştıklarında köstebeğin kim olduğunu söylemesi karşılığında ödediği parayı almayı teklif eder. Kesinlikle izlemeniz gereken en iyi aksiyon filmleri serisi olan Görevimiz Tehlike serisinin ilk filmi olan Mission İmpossible 1 izle ya da Görevimiz Tehlike 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyebilirsiniz.