Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
553 İzlenme
Görevimiz Tehlike 4
7.4 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 4

(Mission Impossible 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 12dk
Yönetmen
Senaryo Bruce Geller, Josh Appelbaum, André Nemec
Mission: Impossible 4 Ghost Protocol izle ya da Türkçe adıyla Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol izle filmi, Brad Bird’in yönetmenliğini yaptığı bir filmdir. Senaryosu Josh Appelbaum ve André Nemec tarafından kaleme alınan Görevimiz Tehlike 4 izle filmi ABD yapımı olup, macera ve gerilim filmleri türünde yer alan bir aksiyon filmidir. Görevimiz Tehlike filmleri serisinin dördüncü filmi olan Görevimiz Tehlike 4 filminin oyuncu kadrosunda ise Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Anil Kapoor, Tom Cruise, Léa Seydoux gibi oyuncular yer almaktadır.

Görevimiz Tehlike 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Hunt ve ekibi Kremlin'in bombalanmasıyla sonuçlanan bir görev ters gidince nükleer bomba kodlarına erişim sağlayan bir ajanı bulmak için zamanla yarışıyorlar. IMF bombalama olayına karışmış, Başkan'ı Hayalet Protokolü’nü yürürlüğe koymaya zorlamış ve örgütü inkar etmiş, Hunt ve ekibini desteksiz bırakmıştır.

Bir süredir dışarıda olan IMF ajanı Ethan Hunt'a başka bir görev verilir. Biraz bilgi almak için Kremlin'e girmesi gerekir. İçeri giriyor ama gitmesi gereken yere vardığında bilgi yoktur. Aynı zamanda diğer tarafta ise binanın başka bir bölümünde birileri bazı insanları öldürüyor ve bazı hassas malzemeleri almaktadır. Daha sonra ekibinin bir parçası gibi davranarak Ethan'ın frekansına girerler. Mission Impossible 4 izle filminde Ethan daha sonra çağrı yapar ve tam o ayrılırken Kremlin patlar. Ethan ise bayılır ve gözlerini açtığında yatağa kelepçelenmiş bir şekilde kendini hastanede bulur. Kendisini olanlardan sorumlu tutan bir Rus ajanı tarafından sorgulanır. Ethan daha sonra kaçmayı başarır ve onunla Brandt adında bir yardımcıyla buluşan sekreteri arar.

Ethan onlara sorumlu olduğunu düşündüğü adamın bir tanımını verir ve ona bir bilim adamı olduğu söylenir. Ethan'a IMF'nin kapatılacağı söylenir ve arandığından beri, sekreter tarafından ya teslim olabileceği ya da dışarı çıkıp sorumlu adamı bulabileceği söylendi. İşte o zaman Ethan'ın sorumlu olduğunu düşünen Rus tarafından saldırıya uğrarlar. Sekreter öldürülür, Ethan ve Brandt kaçar ve diğer iki ajana katılırlar ve adamı bulmak ve IMF'yi temizlemek için yola çıkarlar. Görevimiz Tehlike 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyebilirsiniz.