Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
363 İzlenme
Görevimiz Tehlike 2
6.1 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 2

(Mission Impossible 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 3dk
Yönetmen
Senaryo Bruce Geller, Ronald D. Moore, Brannon Braga
2000 yılında vizyona giren Mission: Impossible 2 izle ya da Türkçe adıyla Görevimiz Tehlike 2 izle filmi, John Woo tarafından yönetmenliği yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Bruce Geller, Ronald D. Moore, Brannon Braga isimleri tarafından kaleme alınan Görevimiz Tehlike 2 full izle filmi aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Görevimiz Tehlike filmleri serisinin ikinci filmi olan filmde Ethan Hunt, IMF tarafından, Ambrose'un eski kız arkadaşı Nyah Nordoff-Hall'ın yardımıyla, sahtekar IMF ajanı Sean Ambrose'dan Chimera adlı tehlikeli bir biyolojik silahı bulmakla görevlendirilir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Dougray Scott, Thandiwe Newton, Ving Rhames, Richard Roxburgh gibi oyuncular rol almaktadır.

En iyi aksiyon filmlerden biri olan Görevimiz Tehlike 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ethan Hunt, Chimera adlı genetiği değiştirilmiş bir hastalığı bulmak ve yok etmek için Sidney'e gönderilir. Chimera, size panzehir verilmedikçe korkunç bir ölüme yol açacak ölümcül bir virüstür. Chimera, görevden alınan bir IMF Ajanı Sean Ambrose tarafından çalınır ve IMF, Ethan Hunt'ı ve Ambrose'dan payını almış olan güzel Nyah Hall'u işe alır. Görevleri ise Hall'u Ambrose'a göndermek ve Hunt'ın Chimera'yı alt etmesi için neler yapabileceğini öğrenmektir, ancak binalardan atlayıp kurşunlardan kaçarak güvenli bir laboratuvara girmeleri gerekecektir.

Görevimiz Tehlike 2 izle filminde Ambrose'un planı, kazananın şirketindeki hisse senetleri karşılığında Chimera'yı en yüksek teklifi verene satmaktır. Yeni IMF Başkanı tarafından çağrılan Ethan, Ambrose'dan ayrılan muhteşem bir kadın olan Ambrose'un eski sevgilisi Nyah Hall'un yardımını almakla görevlendirilir. Bununla birlikte, Nyah ile tanışıp bir gece geçirdikten sonra, Ethan vurulur ve hem Ambrose'u yakalaması hem de Nyah'ı hayatta tutması gerekir. Mission Impossible 2 izle ya da Görevimiz Tehlike 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.