Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
740 İzlenme
Görevimiz Tehlike 6
7.7 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 6

(Mission Impossible 6 Fallout)
2018 yılında vizyona giren Mission: Impossible 6 Fallout izle ya da Türkçe adıyla Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle filmi, yönetmenliği Christopher McQuarrie tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu McQuarrie ve Bruce Geller tarafından kaleme alınan Görevimiz Tehlike 6 izle filmi, Görevimiz Tehlike filmleri serisinin altıncı filmi olup, aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Ethan Hunt ve ekibi Havariler adlı grup tarafından takip edilirken kayıp olan plütonyumun izini sürerler. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Michelle Monaghan, Alec Baldwin, Henry Cavill, Vanessa Kirby, Angela Bassett gibi oyuncular yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi aksiyon filmleri arasında yer alan Görevimiz Tehlike filmleri serisinin altıncı filmi Görevimiz Tehlike 6 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, güçlü terörist çetesi The Syndicate'i başarıyla yendikten ve dağıttıktan sonra, Ethan Hunt kendisini eylemlerinin sonuçlarıyla uğraşırken bulur. John Lark olarak bilinen tehlikeli yeni bir düşman karanlıktan çıkar ve Ethan ve ekibini eski düşmanı Solomon Lane ile karşı karşıya getiren bir plan hazırlar. Solomon Lane gözaltına alındıktan iki yıl sonra, Sendikanın geri kalan ajanları Havarilere dönüşür ve ölümcül bir silahı kurtarma görevi ters gidince, IMF ajanı Ethan Hunt ve ekibi, görevlerine devam etmek için zamana karşı yarışmak zorunda oldukları için CIA ajanı Augustus Walker ile birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Lane hapishaneden kaçtığında Hunt onu bir kez daha yakalamak için ne gerekiyorsa yapar ve sonrasında Hunt tarafından bilinmeyen, eski müttefiki Ilsa Faust, Lane'i öldürmekle görevlendirilir. Diğer tarafta ise ekip, saldırmak için anını bekleyen John Lark adında gizemli yeni bir düşmanla karşı karşıya olduklarını çok geç öğrenir. Kesinlikle izlemeniz gereken Mission Impossible 6 Fallout izle ya da diğer adıyla Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.