Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
619 İzlenme
Görevimiz Tehlike 5
7.4 IMDB Puanı

Görevimiz Tehlike 5

(Mission Impossible 5 Rogue Nation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 11dk
Senaryo Christopher McQuarrie, Drew Pearce, Bruce Geller
2015 yılında vizyona giren Mission: Impossible 5 Rogue Nation izle ya da Türkçe adıyla Görevimiz Tehlike 5 izle filmi, yönetmenliğini Christopher McQuarrie’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu McQuarrie, Drew Pearce ve Bruce Geller isimleri tarafından kaleme alınan Görevimiz Tehlike 5 full izle filmi Mission: Impossible film serisinin beşinci filmidir. Gerilim, macera ve aksiyon filmleri türünde yer alan Görevimiz Tehlike 5 izle filmi, IMF ajanı Ethan Hunt, IMF'nin dağılmasının ardından CIA'den kaçar ve birçok eski istihbarat görevlisinden oluşan küresel bir terörist grubu olan Syndicate'in varlığını kanıtlamaya çalışmaktadır.

Görevimiz Tehlike 5 altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Alec Baldwin, Sean Harris, Simon McBurney, Tom Hollander gibi oyuncular yer almaktadır. Görevimiz Tehlike 5 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, IMF ajanı Ethan Hunt, Sendika olarak bilinen bir grup terörist grubu aramaktadır. Ethan operasyonlarından birini engellediğinde grup tarafından yakalanır. Daha sonra onlardan biri olan bir kadının yardımıyla kaçmayı başarır. Ethan daha sonra Brandt ile iletişime geçer ancak Brandt ona IMF'nin kapatıldığını söyler. Böylece Ethan dışarı çıkar ve onları kendi başına bulmaya çalışır.

Aylar sonra Brandt ve Benji, IMF'yi kapatan adam Hunley'nin altında CIA'de çalışmaktadırlar. Benji bir Viyana gezisine çıkar ve gittiğinde Ethan ile tanışır. Şansölyenin katıldığı bir operaya katılırlar ve Ethan birisinin Şansölye'yi vurmak üzere olduğunu görür ve onu durdurur ama orada kendisine yardım eden kadını da görür ve silahla o da Ethan'a yardım eder. Şansölye tahliye edildikten sonra arabasına biner ve arabası patlar. Adının Ilsa olduğunu söyleyen kadın, Ethan'a sendikanın liderinin kim olduğunu söyler ve Ethan onun gitmesine izin verir. Ethan daha sonra onu bulmaya çalışır. Hunley, Viyana'da olanların olup olmadığını öğrenince ve Ethan'ın işin içinde olduğunu düşünerek Brandt'e onu almasını söyler. En iyi aksiyon filmleri serisinin beşinci filmi olan Görevimiz Tehlike 5 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.