Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
869 İzlenme
Grace and Grit
5.1 IMDB Puanı

Grace and Grit

(Merhamet ve Metanet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Skyline Entertainment
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo Sebastian Siegel, Ken Wilber
2021 yılında vizyona giren Grace and Grit izle filmi, yönetmenliğini Sebastian Siegel’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Ken Wilber’ın filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak Siegel tarafından kaleme alınan Grace and Grit hd izle filmi dram ve romantik filmler türünde yer alan bir biyografi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mena Suvari, Stuart Townsend, Frances Fisher gibi oyuncular rol almaktadır.

Türkçe adı Merhamet ve Metanet olan Grace and Grit Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ağustos 1983'te Treya Killam, psikolojik araştırmalar için CAL Enstitüsü'nde Ken Wilber ile tanışmıştır. Ken, Treya kaydolduğunda zaten enstitüde bir araştırmacıydı. Ancak tanıdık arkadaşları Roger'ın evinde yemek yerken aralarındaki bağ güçlenir. Sadece dört ay sonra çift evlenmeye ve yeni bir hayata başlamaya karar verir. Ancak evliliklerinden on gün sonra Treya'ya ikinci evre meme kanseri teşhisi konur. Doktorlar sağ göğsünde bir yumru buluyor. Balayını hastanede kutlarlar, kalın ve ince birlikte olurlar. İlk tümör cesaret ve sabırla tedavi edildi. Ancak Treya, ruhunu ve yaşama arzusunu tamamen ele geçiren başka bir nüans yaşar. Film, çiftin duygusal ve zihinsel travmanın izini süren yolculuğunu araştırıyor.

Treya'nın vücudundaki kanser metastaz yapmış, bu da beynine ve ciğerlerine yayıldığı anlamına geliyordu. Yani kafasındaki tümör beyninin konumunu değiştirdiğinde, Doktor kemoterapinin kaçınılmaz olduğunu öne sürdü. Terra, Doktor'a "ölmekten korkmadığını, acıdan korktuğunu" söyledi. Ve bu tümörler inanılmaz miktarda acıya neden oluyordu. Sonunda, Doktor onu bununla baş edebileceklerine ikna etti. Şimdi ise spekülatif olarak, Doktor'un dünyayı acı çekmeden terk edebilmesi için ona bir sakinleştirici verdiğini öne sürebilir. Merhamet ve Metanet izle ya da diğer adıyla Grace and Grit izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.