Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
325 İzlenme
Jerry & Marge Go Large
6.9 IMDB Puanı

Jerry & Marge Go Large

(Jerry & Marge Go Large)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Landline Pictures
  • Film Süresi 1sa 36dk
Yönetmen
Senaryo Brad Copeland
Jerry & Marge Go Large izle filmi 2022 yılında David Frankel yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Brad Copeland’ın kaleme aldığı Jerry & Marge Go Large hd izle filmi ABD yapımı olup komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir biyografi filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Brayn Cranston, Annette Bening, Rainn Wilson, Michael McKeen gibi oyuncular rol almıştır.

Biyografi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Jerry ve Marge Go Large Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jerry Selbee'nin 42 yıllık hizmetten sonra fabrika işçisi olarak çalıştığı işten emekli olmasıyla başlar. Çalışmaları büyük ölçüde süreçteki usulsüzlükleri ortadan kaldırmayı ve sistemin verimliliğini artırmayı içeriyordu. Ancak diğerlerinden farklı olarak Jerry emekliliği dört gözle beklemiyor. Başlangıçta bunun, bundan sonra kendisiyle ne yapacağı hakkında hiçbir fikri olmadığı için olduğunu düşünüyoruz, ancak yavaş yavaş keşfettikçe nedeni daha karmaşıktır. Jerry'nin hatasız olarak her zaman anlayabildiği tek şey sayılardır ve onları tüm hayatı boyunca yapmıştır.

Artık sayılar elinden alındığından, insanları anlamaya başlaması gerekiyor, bu hiçbir zaman iyi olmadığı bir şey olduğu için bu onu korkutmaktadır. Böylece, kara kara düşünme evrelerinden birinde, Winfall oyunuyla karşılaşır ve üzerindeki ince yazıları okur. Oyundaki boşlukları çözerken beynindeki matematik dönmeye başlar ve bunu çok para kazanmak için kullanır. Başlangıçta saklamaya çalışır, ancak Marge onu yakalar. Bu konuda kendini aptal hissettiğini ve bu yüzden sessiz kaldığını söyler. Ama Marge mutlu. Onun için, her zaman kocasıyla vakit geçirmek istemişti ve ikisi arasında, kocasına duyduğu sevgiyi anlamlandırmasına yardımcı olacak ortak bir şeye sahip olmak istemişti. O zamanı alabilmek için emekli olmasını bekliyordu. Ama bu bile kendi hıçkırıklarıyla geldi. Bu yüzden onun piyango alışkanlığını keşfettiğinde, sadece kocasıyla ortak bir zemin bulmakla kalmadı, aynı zamanda macera isteyen tarafını da tatmin etti. ama Marge onu yakalar. Bu konuda kendini aptal hissettiğini ve bu yüzden sessiz kaldığını söyler.

Jerry & Marge Go Large izle filminde Marge için, her zaman kocasıyla vakit geçirmek istemişti ve ikisi arasında, kocasına duyduğu sevgiyi anlamlandırmasına yardımcı olacak ortak bir şeye sahip olmak istemişti. O zamanı alabilmek için emekli olmasını bekliyordu. Ama bu bile kendi hıçkırıklarıyla geldi. Bu yüzden onun piyango alışkanlığını keşfettiğinde, sadece kocasıyla ortak bir zemin bulmakla kalmadı, aynı zamanda macera isteyen tarafını da tatmin eder ama Marge onu yakalar. Bu konuda kendini aptal hissettiğini ve bu yüzden sessiz kaldığını söylese de Marge mutludur. Onun için, her zaman kocasıyla vakit geçirmek istemişti ve ikisi arasında, kocasına duyduğu sevgiyi anlamlandırmasına yardımcı olacak ortak bir şeye sahip olmak istemişti. O zamanı alabilmek için emekli olmasını bekliyordu. Ama bu bile kendi hıçkırıklarıyla geldi.

Bu yüzden onun piyango alışkanlığını keşfettiğinde, sadece kocasıyla ortak bir zemin bulmakla kalmadı, aynı zamanda macera isteyen tarafını da tatmin etti. ve ikisi arasında ona duyduğu sevgiyi anlamlandırmasına yardımcı olacak ortak bir şeye sahip olmak istiyordu. Jerry & Marge Go Large izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.