Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,384 İzlenme
Kadın Casuslar
6.6 IMDB Puanı

Kadın Casuslar

(A Call to Spy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi SMT Pictures
  • Film Süresi 2s a3dk
Senaryo Sarah Megan Thomas
A Call to Spy izle ya da Türkçe adıyla Kadın Casuslar izle filmi 2019 yılında Lydia Dean Pilcher yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Sarah Megan Thomas tarafından kaleme alınan Kadın Casuslar hd izle filmi ABD yapımı olup biyografi, dram ve savaş filmleri türünde yer alan bir gerilim filmidir. Silah çağrısının stilistik bir varyantı olan film, 2. Dünya Savaşı'nda casus olarak çalışan üç kadının gerçek hikayelerinden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarah Megan Thomas, Radhika Apte, Stana Katic gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerçek hikayeden esinlenilmiş filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film olan Kadın Casuslar Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcında, İngiltere çaresiz kalırken, Churchill yeni casus ajansı Özel Operasyonlar Yöneticisi’ne kadınları casus olarak işe alıp eğitmesini emreder. Göz korkutucu görevleri ise, sabotaj yapmak ve bir direniş oluşturmaktır. SOE'nin casus metresi Vera Atkins, iki sıra dışı adayı işe alır. Bunlar tahta bacaklı hırslı bir Amerikalı olan Virginia Hall ve Müslüman bir pasifist olan Noor Inayat Khan’dır. Bu kadınlar birlikte Fransa'daki Nazi rejiminin altını oymaya yardım ederek arkalarında kusursuz bir miras bırakırlar.

2. Dünya Savaşı’nda yaşanmış gerçek bir hikaye olan A Call to Spy izle ya da Kadın Casuslar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.