Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,858 İzlenme
Korku Kapanı: Başlangıç
5.5 IMDB Puanı

Korku Kapanı: Başlangıç

(Wrong Turn)
2021 yılında vizyona giren Wrong Turn izle ya da Türkçe adıyla Korku Kapanı Başlangıç izle filmi Mike P. Nelson tarafından yönetmenliği yapılan ABD ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Alan B. McElroy tarafından kaleme alınan Wrong Turn full izle filmi, korku ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Korku Kapanı film serisinin 7. filmi olan Korku Kapanı Başlangıç full izle filmi, serinin yeniden başlatması olup, yeni serinin ilk filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Charlotte Vega, Adain Bradley, Emma Dumont, Dylan McTee, Daisy Head, Bill Sage, Matthew Modine gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Korku Kapanı Başlangıç Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jen Shaw, erkek arkadaşı Darius ve Adam ve Milla ile Gary ve Luis çiftleri, yürüyüş yapmak için şehre giderler ve bir barda oranın yerlisi olan Nate ve arkadaşları tarafından düşmanca karşılaşırlar. Jen ayrıca Edith adında bir kadınla tanışır, ayrıca Edith’in yanında Ruthie adında genç ve dilsiz bir kadın vardır. Arkadaşlar yürüyüşe çıkarlar ve yapmamaları konusunda uyarılmalarına rağmen eski bir kaleyi bulmak için yola çıkarlar. Devasa bir ağaç düşer ve Gary ezilerek ölür. Yaralı ve yönünü şaşırmış grup kaybolur ve gece için kamp kurar. Ertesi gün Milla ve cep telefonları kayıptır.

Korku Kapanı Başlangıç izle filminde, Adam Milla'yı ararken bir tuzağa yakalanır ve bir çukura sürüklenir. Diğer tarafta ise Jen, Darius ve Luis sırt çantaları ve giysilerle dolu bir ahır bulurlar ve Adam'ın bir direğe bağlanmış, garip kostümler giymiş ve hayvan kafatası maskeleri takmış iki adam arasında taşındığını görürler. Ekip, anlamadıkları dilde konuşan adamlarla yüzleşmek için acele ederler ve bu sırada Adam kaçar ve çılgınca birini öldüresiye döver. Bir süre sonra grup başka tuzaklarla karşılaşır ve daha fazla maskeli adam etraflarını sarmaya başlar. Sonrasında ise Okla öldürülür ve Jen, Adam, Darius ve Luis yakalanır.

Korku Kapanı filmleri serisinin yeniden çekilen ve seriyi baştan başlatan 2021 yapımı Wrong Turn izle ya da Korku Kapanı: Başlangıç izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve tek part halinde keyifle sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.