Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,427 İzlenme
Last Shoot Out

Last Shoot Out

(Last Shoot Out)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Feifer Worldwide
  • Film Süresi 1sa 26dk
Yönetmen
Senaryo Lee Martin
2021 yılında vizyona giren Last Shoot Out izle filmi, yönetmenliğini Michael Feifer’in yaptığı ve senaryosunda Lee Martin’in imzası bulunan ABD yapımı Western filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Last Shoot Out filminin oyuncu kadrosunda ise Brock Harris, Skylar Witte, Peter Sherayko, Jay Pickett gibi isimler bulunmaktadır.

Last Shoot Out Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, henüz yeni evlenmiş bir çift olan Jocelyn ve Jody çiftinin arası Jody’nin Jocelyn’in babasını vurmasından sonra bozulur. Jocelyn durumu öğrendikten sonra panik içinde korkuya kapılır ve Callahan öğrendikten sonra çiftliğinden apar topar kaçar. Jody ise evden kaçan karısını geri getirebilmek için girişimlere başlar ve zor kullanarak Jocelyn’i eve geri getirmeye karar verir.

Last Shoot Out altyazılı izle filminde, çiftliğe uzak bir karakola sığınan Jocelyn, silahlı bir adam Billy Tyson tarafından kurtarılır ve Billy Jocelyn’i korumaya karar verir. Ancak öfkeli koca Jody karısını geri almaya kararlıdır. Diğer tarafta ise Billy, karakolda sakladığı Jocelyn’i korumak için elinden geleni yapacaktır. Western ve kovboy filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 2021 yapımı Last Shoot Out izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Western filmleri dileriz.