Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,341 İzlenme
Old Henry
7.2 IMDB Puanı

Old Henry

(Yaşlı Henry)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Hideout Pictures
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Potsy Ponciroli
2021 yılında vizyona giren western filmlerinden Old Henry izle ya da Yaşlı Henry izle filmi Potsy Ponciroli yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Filmin senaryosu da yönetmen Ponciroli kaleminden çıkan Old Henry full izle filmi ABD yapımı olup western filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise rolünden sonra övgüler alan Tim Blake Nelson, Scott Haze, Gavin Lewis, İz Adkins ve Stephen Dorff gibi isimler yer almaktadır. İlk olarak Venedik Film Festivalinde ön gösterimi yapılan film beyaz perdeye 1 Ekimde izleyicisiyle buluşmuştur.

Western filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken 2021 yapımı Old Henry türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, oğlu Wyatt ile sıradan bir hayatları olan ve ülke şartlarında sıradan bir çiftlikte hayatlarını sürdüren Henry, çiftlikte ona yardımcı olması için Curry adında birini yanına yardımcı olarak alır ve bir süre sonra üzerinde kanlar bulunan bir at bulur. Kanın kime ait olduğunu araştırmak için çiftlikten ayrıldığında ise ölmek üzere olan bir adam ve yanında çok fazla miktarda para ve değerli eşya bulur. Bu yabancı adamı tedavi edip kurtarmak için çiftliğe getir ve onu tedavi ettiği sırada atları ile birlikte üç yabancı çiftliğe gelir. Kendilerini mamur gibi tanıtan bu üç yabancı adamın amacı ise yaralı adamda olan ganimetleri almaktır ve aynı zamanda kaç suçlulardır.

Kovboy filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz Yaşlı Henry izle filminde bir süre sonra adamların amacını anlayan Henry, kurtardığı adamı vermeyi reddeder ve bu üç kanun kaçağı ile savaşmayı seçerek aralarında büyük bir kavga yaşanır. Küçük oğlu Wyatt her ne kadar babasına yardım etmek istese de Henry onu bu işe karışmaması konusunda uyarır ve silahını alarak evden çıkar. Kendisini öldürüp adamı almak isteyen üç adamı da öldürür. Yaralı Curry ise Wyatt’a babasının asıl kimliğinin Billy The Kid olduğunu söyler ve Henry’yi tabancasıyla vurarak öldürür. Bunun üzerine Wyatt babasının silahını kaparak yaralı Curry’yi öldürür ve babasının cenazesini gömdükten sonra yıllardır yaşadıkları çiftliği terk eder. Son zamanların en iyi Western filmlerinden biri olan Old Henry izle filmini Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.