Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,152 İzlenme
Mistrz
6.4 IMDB Puanı

Mistrz

(The Champion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Iron Films
  • Film Süresi 1sa 31dk
2020 yılında vizyona giren The Champion of Auschwitz izle ya da orijinal adıyla Mistrz izle filmi, yönetmenliğini Maciej Barczewski’nin yaptığı Polonya yapımı bir filmdir. Spor ve dram filmleri türünde yer alan Mistrz full izle filmi Polonyalı bir boksör olan Tadeusz Pietrzykowski’nin gerçek hikayesini anlatmaktadır.

İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşanan birçok dram dolu gerçek bir hikayeden sadece bir tanesi olan ve bir boksörün hikayesinden esinlenen Mistrz Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise, Piotr Glowack, Rafal Zawierucha, Marcin Czarnik, Marian Dziedziel gibi Polonya ağırlık bir kadroya sahiptir.

Mistrz izle filminin konusuna gelirsek, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi toplama kamplarında kazandığı neredeyse yenilmez zaferlerle ünlenen Polonyalı bir boksör olan Tadeusz Pietrzykowski, 1940 yılında mahkumların ilk olarak getirildikleri Auschwitz toplama kampına getirilmiştir. Bu kampta, kamp görevlileri onu ve diğer mahkumların hayatta kalabilmeleri için dövüşmeye zorlamıştır.

Ancak, Teddy aldığı her galibiyetle Nazilerin yenilmez olmadığı umudunu güçlendirir. Kamp yetkilileri ise Teddy'yi sadece hayatı ve özgürlüğü değil, aynı zamanda mahkûmların haysiyeti ve hayatta kalma umudu olan son bir dövüşe çıkmasına karar verir. İkinci Dünya Savaşı konulu filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Champion izle ya da Mistrz izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.