Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
10,394 İzlenme
Paranormal Activity 7 Next of Kin
5.3 IMDB Puanı

Paranormal Activity 7 Next of Kin

(Paranormal Activity: Next of Kin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Blumhouse Productions
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Christopher Landon
2021 yılında vizyona giren Paranormal Activity Next of Kin izle filmi William Eubank yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan ABD yapımı korku filmleri türünde olan bir filmdir. Gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri serisi Paranormal Activity filmleri serisinin yedinci filmi olmaz özelliğini taşıyan bu yapımın senaryosu ise Christopher Landon tarafından kaleme alınmıştır. Paranormal Activity 7 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Emily Bader, Roland Buck III, Dan Lippert, Henry Ayres-Brown, Tom Nowicki isimleri yer almaktadır.

Çekimleri 2021 yılının Mart ayında başlayan Paranormal Activity Next of Kin Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yıllar önce annesini kaybeden Margot, annesinin gizemli geçmişini araştırmak için sevgilisiyle birlikte kamerasını da yanlarına alarak bazı çekimler yapmak ister. İlk olarak annesine ne olduğunu ortaya çıkarmak isteyen Margot, şehir yaşamından uzak bir yerde bulunan bir çiftliğe gider. Burada oldukça tutucu bir hristiyan topluluğu olan bir Amish grubuna katılır ve onların yaşamları ile ilgili kayıt almaya başlar.

Paranormal Activity 7 izle filminde daha sonra Margot bu Amiş topluluğuna dahil olduktan sonra odasında çektiği görüntülerde sıradışı yüzler ve hareketler keşfeder. Bir süre sonra paranormal olayların olduğunu fark eder ve sevgilisi ile birlikte peşine düşer ve gizlice daha dikkatli çekimler yapmaya başlar. Ancak gözle görülmeyen bazı varlıklar geceleri onu rahatsız eder.

Daha sonra yine çekim yaptığı sırada tuhaf olaylar devam eder ve çiftliğe ait diğer binaya girdiklerinde bu amiş topluluğunun şeytana tapan bir tarikat olduğunu ve çeşitli ayinler yaptığına tanık olur. Margot bu tarikat ve annesi arasında bağlantıları çözmeye çalışırken aile geçmişinin şeytani karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerin en başında yer alan Paranormal Activity 7 Next of Kin izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

12 yorum