Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
3,241 İzlenme
Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan
6.2 IMDB Puanı

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan

(Peter Rabbit 2: The Runaway)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 33dk
2021 yılında vizyona giren sevilen animasyon filmi Tavşan Peter izle filminin devam filmi Peter Rabbit 2: The Runaway izle ya da türkçe adıyla Tavşan Peter 2: Kaçak Tavşan izle filmi ilk filminde yönetmenliğini yapan Will Gluck tarafından yönetilirken, senaryosu ise Patrick Burleigh tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı aksiyon, macera ve animasyon filmleri türünde olan Tavşan Peter 2 full izle filmi ilk filmde olan olayların devamını anlatmaktadır. Peter Rabbit 2 izle filminin karakter seslendirmeleri ise Rose Byrne, Domhnall Gleeson, David Oyelowo, James Corden, Elizabeth Debicki, Lennie James, Margot Robbie gibi oyuncular tarafından yapılmıştır.

Peter Rabbit 2 Kaçak Tavşan izle filminin konusuna gelirsek, Thomas ve Bea'nin insan ve hayvan tüm arkadaşlarının katılımıyla düğünleri yapılmaktadır. Peter Rabbit, Benjamin Bunny'ye Thomas'ın Bea ile evlenmesi konusunda tamamen iyimser olduğunu söyler, ancak rahip Thomas'ın hayvanlar için bir baba gibi olduğunu söylediğinde, Peter çıldırmış gibi görünür ve Thomas'a saldırır. Peter, Thomas'ı balonların üzerinde uçurana kadar diğer hayvanların insanlara saldırmasına neden olur ve bu durum Peter için çok hayırlı bir olay sayılmaz. Balayından sonra Thomas, Peter ve arkadaşlarına dayanan çocuk hikaye kitapları üzerinde çalışırken Bea'ya yardım eder.

Peter ise kitapların onu yaramaz olarak anlatmasından biraz çekinir. Peter, Thomas ve Bea'nın onsuz kendi ailelerine başlamalarını düşünmek istemez ve Bea daha sonra kitaplarını dağıtmak isteyen bir yayıncıdan mektup alır. Daha sonra, Thomas ve Bea, Peter, Benjamin, Flopsy, Mopsy ve Cottontail'i yayıncı Nigel Basil-Jones ile tanıştırmak için götürür. Tavşanlar, Nigel'den ilk başta hoşlansa da, Nigel tavşanlara yönelik pazarlama planını anlatınca, Peter'ı bir baş belası olarak gösterir. Hattal bir Peter Rabbit filmi için bir reklam panosu bile gösterdiğinde, filmde kötü karakter olduğunu belirtir. Bu arada Flopsy ve Mopsy, insanların onları ayırt edememesinden veya her zaman birini diğeriyle karıştırmasından rahatsız olmaya başlarlar.

Tavşan Peter 2 türkçe dublaj izle filminde daha sonra Peter, durumlardan rahatsız olur ve yavaş yavaş gruptan uzaklaşmaya başlar ve kasabaya gider. Burada Barnabas adında daha yaşlı bir tavşanla tanışır. Biraz yaramazlık yaptıktan sonra, Barnabas, Peter'ı McGregor çiftliğinden yiyecek çaldıklarında eski arkadaşının oğlu olarak tanır ve Peter'ın hareketlerinden ve becerilerinden etkilenir. Ancak bir süre sonra Barnabas hayvan avcıları tarafından yakalanır ve bir evcil hayvan barınağına götürülür. Diğer tarafta ise Bea kitaplarının haklarını Nigel'a devretmeye başlar, ancak kitapların şatafatlı bir nakit para akışına dönüştürülmemesine rağmen, bunun Nigel'ın planı olduğu ortaya çıkar.

Peter ve Barnabas ise barınaktan Amelia adında küçük bir kız tarafından alındıktan sonra yıkanarak ve oynanarak geçirilen bir günün ardından, aile Peter ve Barnabas'ı bir kafese kilitleyerek evden çıkar. Barnabas kendini ve Peter'ı kurtarmayı başarır ve sonrasında arkadaşlarını eve çağırır ve ailenin buzdolabına baskın yapmaya giderler. Yiyecekleri gizlice dışarı çıkarmaya çalışırken, Amelia'nın annesi çocukları eve gelmeden tavşanlardan kurtulmak niyetiyle eve gelir. Barnabas daha sonra Peter'ı kasabanın içinden geçirir ve babasının Peter ve kız kardeşlerinin karınlarını doyurmak için nasıl yiyecek çaldığını anlatır. Thomas ve Bea daha sonra Peter'ı bulur ve Barnabas saklandığı yere dönerken onu eve getirir.

Tavşan Peter 2 Kaçak Tavşan izle filminde bir gün sonra Thomas ve Bea bir tarlada oynamaları için tavşanları dışarı çıkarır. Thomas diğer tavşanlar gibi tepeden aşağı yuvarlanmaya çalışır, ancak çok hızlı yuvarlanır ve kendini yaralar. Peter, Benjamin'e Barnabas'tan bahseder ve onu ve kız kardeşlerine katılmaya ikna eder. Barnabas, Peter'ın kız kardeşlerini tanır ve hepsine büyük planını açıklar. Planları ise kuru meyve dolu olan bir pazarı soymak isterler. Thomas ve Bea ise tavşanların tasarımlarını gözden geçirmek için Nigel ile tekrar buluşur. Nigel, onlara yeni tasarladığı kıyafetleri giydirdikten sonra Thomas, plajda olmaları için bir öneride bulunur ve Nigel'ın fikrinin Bea'nın işinin yararına olmadığını anlamaya başlar.

Diğer tarafta ise tavşanlar, hayvan arkadaşlarından soygun için yardım ister ve bazıları çiftçinin dikkatini dağıtırken, diğerleri meyveleri çalmaya başlar. Ancak kaçış sırasında, hayvan barınağından gelen bir ekip tarafından yakalanırlar. Daha sonra Peter, Barnabası’ın bu soygun için kendisini ve arkadaşlarını kullandığını anlar. Ancak yakalanan hayvanlar bu durum için Peter’ı suçlamaya başlar. Tavşan Peter filminin devamı olan ve oldukça eğlenceli ve güzel vakit geçirmelik bir film olan Peter Rabbit 2 Kaçak Tavşan izle filmini, Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1